Základná škola, Školská 2, Michalovce
Michalovce · Základné školstvo
75 000 €tržby 2013+181 €zisk 2013aktívna 60 rokov50 až 99 zamestnancov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 75 000 €, výsledok hospodárenia 181 €
Základná škola, Školská 2, Michalovce (IČO 17080746), sídlo Michalovce, je v registri zapísaná od 1. 9. 1966 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Základná škola, Školská 2, Michalovce
Základná škola, Školská 2, Michalovce má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 50 až 99 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.
Štatutár Základná škola, Školská 2, Michalovce
Podľa Registra právnických osôb koná za Základná škola, Školská 2, Michalovce 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník Základná škola, Školská 2, Michalovce
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Základná škola, Školská 2, Michalovce
Závierky máme za 1 rok (2013 až 2013), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Všetky čísla zo závierok Základná škola, Školská 2, Michalovce (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 75 000 € | 181 € | 182 470 € | −2 555 € | 184 957 € | — | +0,2 % |
Riziko: zaplatí Základná škola, Školská 2, Michalovce?
Základná škola, Školská 2, Michalovce a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 34 zmlúv s dodávateľom Základná škola, Školská 2, Michalovce v objeme 80 462 € z rokov 2012 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Mesto Michalovce: 70 571 € v 7 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2022, 67 674 € v 5 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 6 | 1 444 € |
| 2025 | 4 | 3 565 € |
| 2024 | 5 | 1 225 € |
| 2023 | 2 | 2 897 € |
| 2022 | 5 | 67 674 € |
| 2021 | 1 | 0 € |
| 2020 | 1 | 150 € |
| 2019 | 1 | 150 € |
| 2018 | 1 | 150 € |
| 2017 | 1 | 50 € |
| 2016 | 1 | 50 € |
| 2015 | 1 | 877 € |
| 2013 | 3 | 210 € |
| 2012 | 2 | 2 020 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Základná škola, Školská 2, Michalovce
Dátum vzniku Základná škola, Školská 2, Michalovce je 1. 9. 1966, teda pred 60 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiRozpočtová organizácia · 100015576
- Nový spoločník: Mesto MichalovceZriaďovateľ
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Štátny pedagogický ústav, hodnota zmluvy 1 960 €. Firma vznikla 1. 9. 1966.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 75 000 € · majetok 182 470 €
- Nový štatutár: Miroslav MachRiaditeľ
- Najväčšia verejná zmluva: 61 251 €Objednávateľ Mesto Michalovce. Dod.č.10 k zmluve o správe , odovzdanie nábytku, vybavenia knižnice a IKT
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Základná škola, Školská 2, Michalovce
- Základné školstvo
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Základná škola, Školská 2, Michalovce v odvetví vzdelávanie
Základná škola, Školská 2, Michalovce je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť základné školstvo. V okrese Michalovce je v tomto odvetví 205 aktívnych subjektov.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Spojená škola, Dominika Tatarku 4666/7, PopradPoprad · tržby 181 508 € (2013)
- Roman Pohrebovič - BP MANAGEMENT s.r.o.Nitra · tržby 180 504 € (2025)
- Základná škola Márie Rázusovej-Martákovej, Nábr. 4. apríla 1936/23, Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš · tržby 180 457 € (2013)
- I.M.A.S., a.s.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 180 000 € (2025)
- Materská škola Reformovanej kresťanskej cirkvi s vyučovacím jazykom maďarským - Református Óvoda, Hlavná 2391/67, Veľké Kapušany - NagykaposVeľké Kapušany · tržby 179 845 € (2025)
- Consilium Development, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 179 674 € (2025)
- STK Stupava s.r.o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 179 409 € (2025)
- Základná škola, Nám. L. Novomeského 2, KošiceKošice - mestská časť Staré Mesto · tržby 179 300 € (2013)
- Cirkevná základná škola s materskou školou Dobrého pastiera, Gaštanová 53, ŽilinaŽilina · tržby 179 067 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Základná škola, Školská 2, Michalovce, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Základná škola, Školská 2, Michalovce: Michalovce
Základná škola, Školská 2, Michalovce sídli na adrese Školská 2, 071 01 Michalovce, okres Michalovce. V obci Michalovce je 6 094 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 12 660.
Michalovce: obyvatelia a dáta ›Okres Michalovce ›Adresár firiem v okrese Michalovce ›
Základná škola, Školská 2, Michalovce: IČO, sídlo a základné údaje
Základná škola, Školská 2, Michalovce (IČO 17080746) je rozpočtová organizácia so sídlom v obci Michalovce, okres Michalovce. Dátum vzniku je 1. 9. 1966, na trhu je 60 rokov a štatutárom je Miroslav Mach. Počet zamestnancov podľa registra je 50 až 99.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Rozpočtová organizácia |
|---|---|
| Odvetvie | Základné školstvo (SK NACE 8520) |
| Vznik | 1. 9. 1966 |
| Obec | Michalovce |
| Okres | Okres Michalovce |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Základná škola, Školská 2, Michalovce
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Základná škola, Školská 2, Michalovce
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Základná škola, Školská 2, Michalovce
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 400 €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy453zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 400 €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Michalovcetypický nepokrytý dopyt 567 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny1 168 zmlúv za 3 roky · 3 695 427 € · naposledy 12. 10. 2026Regionálny úrad školskej správy v Trnave730 zmlúv za 3 roky · 336 171 € · naposledy 7. 10. 2026RÚŠS v Nitre506 zmlúv za 3 roky · 708 448 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 5 565 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Služby mesta Michalovce, s. r. o.Mestské kultúrne stredisko, Michalovce
Najväčšie firmy v obci Michalovce
BSH Drives and Pumps s.r.o.SYRÁREŇ BEL SLOVENSKO a.s.Unomedical s.r.o.Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru…Chemkostav, a.s.Všetky firmy v obci Michalovce ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.