Mariánske centrum Medžugorie
Bratislava - Staré Mesto · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
34 695 €tržby 2025 ▲ 8 %+2 036 €zisk 2025aktívna 35 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby 28 356 €, výsledok hospodárenia -6 736 €
- 23 : tržby 34 074 €, výsledok hospodárenia -10 171 €
- 24 : tržby 32 141 €, výsledok hospodárenia 6 830 €
- 25 : tržby 34 695 €, výsledok hospodárenia 2 036 €
Mariánske centrum Medžugorie (IČO 17053994) mala v roku 2025 tržby 34 695 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Mariánske centrum Medžugorie
Podľa Registra právnických osôb koná za Mariánske centrum Medžugorie 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Mariánske centrum Medžugorie
Za rok 2025 má Mariánske centrum Medžugorie v závierke tržby 34 695 €, o 7,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 036 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 34 695 €.
Výkaz ziskov a strát Mariánske centrum Medžugorie
Najvyššie tržby: rok 2025, 34 695 €. Najnižšie: rok 2021, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 34 695 € |
| 2024 | 32 141 € |
| 2023 | 34 074 € |
| 2022 | 28 356 € |
| 2021 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −8 041 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 036 € |
| 2024 | 6 830 € |
| 2023 | −10 171 € |
| 2022 | −6 736 € |
| 2021 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Mariánske centrum Medžugorie
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +5,9 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Mariánske centrum Medžugorie | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +5,9 % | +4,6 % |
| 2024 | +21,3 % | +4,7 % |
| 2023 | −29,8 % | +4,1 % |
| 2022 | −23,8 % | +4,0 % |
| 2021 | — | +28,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+20,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +7,9 % |
| 2024 | −5,7 % |
| 2023 | +20,2 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Mariánske centrum Medžugorie
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 21 971 €, vlastné imanie 21 971 € a záväzky 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 21 971 € | 21 971 € | 0 € |
| 2024 | 20 753 € | 20 753 € | 0 € |
| 2023 | 14 559 € | 14 559 € | 0 € |
| 2022 | 22 899 € | 22 899 € | 0 € |
| 2021 | 18 472 € | 18 472 € | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Mariánske centrum Medžugorie (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 34 695 € | 2 036 € | 21 971 € | 21 971 € | 0 € | — | +5,9 % |
| 2024 | 32 141 € | 6 830 € | 20 753 € | 20 753 € | 0 € | — | +21,3 % |
| 2023 | 34 074 € | −10 171 € | 14 559 € | 14 559 € | 0 € | — | −29,8 % |
| 2022 | 28 356 € | −6 736 € | 22 899 € | 22 899 € | 0 € | — | −23,8 % |
| 2021 | 0 € | 0 € | 18 472 € | 18 472 € | 0 € | — | — |
Riziko: zaplatí Mariánske centrum Medžugorie?
Peniaze od štátu: Mariánske centrum Medžugorie
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Mariánske centrum Medžugorie
Dátum vzniku Mariánske centrum Medžugorie je 2. 4. 1991, teda pred 35 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-3576
- Nový štatutár: Marián KečkéšIný štatutárny orgán
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 0 € · majetok 18 472 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 34 695 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Mariánske centrum Medžugorie
- cirkevné, náboženské
- charitatívne
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Mariánske centrum Medžugorie v odvetví členské organizácie
Mariánske centrum Medžugorie je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Mariánske centrum Medžugorie má 34 695 €, čo je 3,5-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 3 629 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Mariánske centrum Medžugorie 193. z 580.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 948 €, tri štvrtiny do 29 739 €; 10 % firiem má viac než 74 552 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 948 € |
| horný kvartil | 29 739 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 552 € |
| Mariánske centrum Medžugorie | 34 695 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Mariánske centrum Medžugorie
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Mariánske centrum Medžugorie s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Mariánske centrum Medžugorie | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 34 695 € | 9 948 € |
| 2024 | 32 141 € | 8 863 € |
| 2023 | 34 074 € | 8 796 € |
| 2022 | 28 356 € | 8 098 € |
| 2021 | 0 € | 3 035 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Mariánske centrum Medžugorie | 34 695 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 17 488 € |
| medián kraja | 13 100 € |
| medián Slovenska | 9 948 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Slovenský inštitút pre psychotraumatológiu a EMDRTrenčín · tržby 78 404 € (2024)
- Rímskokatolícka farnosť sv. Demetra, RažňanyRažňany · tržby 78 297 € (2025)
- Marklar o.z.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 78 240 € (2025)
- Regionálne vzdelávacie centrum - združenie obcíŠtrba · tržby 78 175 € (2025)
- Asociácia lektorov a kariérnych poradcovBanská Bystrica · tržby 78 139 € (2025)
- Združenie výstavby, obnovy a správy budovTrnava · tržby 78 026 € (2025)
- ADEVYKČečejovce · tržby 77 939 € (2024)
- Regionálna poľnohospodárska a potravinárska komora MichalovceMichalovce · tržby 77 938 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, farnosť Liptovský MichalLiptovský Michal · tržby 77 918 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Mariánske centrum Medžugorie, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Mariánske centrum Medžugorie: Bratislava - Staré Mesto
Mariánske centrum Medžugorie sídli na adrese Františkánska 2, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 970 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 859. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
Mariánske centrum Medžugorie: IČO, sídlo a základné údaje
Mariánske centrum Medžugorie (IČO 17053994) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 2. 4. 1991, na trhu je 35 rokov a štatutárom je Marián Kečkéš. Za rok 2025 sú v závierke tržby 34 695 € a výsledok hospodárenia +2 036 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 2. 4. 1991 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Mariánske centrum Medžugorie patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 34 695 €, typická firma odvetvia 9 948 €, čo je 3,5-násobok mediánu (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy Mariánske centrum Medžugorie
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Mariánske centrum Medžugorie
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Mariánske centrum Medžugorie
- Tendre103súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 415 tis. €
- Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 388zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 864 zmlúv za 3 roky · 17 272 977 € · naposledy 12. 10. 2026Fond na podporu umenia2 463 zmlúv za 3 roky · 22 983 283 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 857 zmlúv za 3 roky · 78 129 653 € · naposledy 14. 10. 2026 Všetkých 6 416 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Bratislava I
LITA, autorská spoločnosťDotyk tancaALIANCIA STARÁ TRŽNICA - občianske združenieVzdelávacie centrum PopuloAkadémia LEAF - LEAF Academy
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.