Futbalový klub Polom Raková
Raková · Činnosti športových klubov
aktívna 36 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk
Futbalový klub Polom Raková: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
Futbalový klub Polom Raková (IČO 14223112), sídlo Raková, je v registri zapísaná od 16. 7. 1990 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 11. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Štatutár Futbalový klub Polom Raková
Podľa Registra právnických osôb koná za Futbalový klub Polom Raková 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
Tržby, zisk a majetok Futbalový klub Polom Raková
Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát Futbalový klub Polom Raková
Zisk v 1 roku, strata v 4 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −6 201 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −490 € |
| 2024 | −1 100 € |
| 2023 | −920 € |
| 2022 | −3 943 € |
| 2021 | 252 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Futbalový klub Polom Raková
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 377 €, vlastné imanie 377 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie |
|---|---|---|
| 2025 | 377 € | 377 € |
| 2024 | 867 € | 867 € |
| 2023 | 1 967 € | 1 967 € |
| 2022 | 2 887 € | 2 887 € |
| 2021 | 6 830 € | 6 830 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Futbalový klub Polom Raková (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −490 € | 377 € | 377 € | — | — | — |
| 2024 | — | −1 100 € | 867 € | 867 € | — | — | — |
| 2023 | — | −920 € | 1 967 € | 1 967 € | — | — | — |
| 2022 | — | −3 943 € | 2 887 € | 2 887 € | — | — | — |
| 2021 | — | 252 € | 6 830 € | 6 830 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Futbalový klub Polom Raková?
Futbalový klub Polom Raková a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Futbalový klub Polom Raková v objeme 7 500 € z roku 2022. Najväčší objem je s odberateľom Obec Raková: 7 500 € v 1 zmluve.
História firmy Futbalový klub Polom Raková
Dátum vzniku Futbalový klub Polom Raková je 16. 7. 1990, teda pred 36 rokmi. Skoršie obchodné mená: TJ Polom ŠM Raková, TJ futbalový oddiel Polom - Raková. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-1630
- Zmena obchodného menaPredtým TJ Polom ŠM Raková, odvtedy TJ futbalový oddiel Polom - Raková.
- Zmena obchodného menaPredtým TJ futbalový oddiel Polom - Raková, odvtedy Futbalový klub Polom Raková.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 6 830 €
- Nový štatutár: Tomáš KajánekIný štatutárny orgán
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obec Raková, hodnota zmluvy 7 500 €. Firma vznikla 16. 7. 1990.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Futbalový klub Polom Raková
- kluby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
Futbalový klub Polom Raková v odvetví šport, zábava a rekreácia
Futbalový klub Polom Raková je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť činnosti športových klubov. V okrese Čadca je v tomto odvetví 267 aktívnych subjektov.
Sídlo Futbalový klub Polom Raková: Raková
Futbalový klub Polom Raková sídli na adrese Raková 19, 023 51 Raková, okres Čadca. V obci Raková je 1 042 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 587. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Raková: obyvatelia a dáta ›Okres Čadca ›Adresár firiem v okrese Čadca ›
Futbalový klub Polom Raková: IČO, sídlo a základné údaje
Futbalový klub Polom Raková (IČO 14223112) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Raková, okres Čadca. Dátum vzniku je 16. 7. 1990, na trhu je 36 rokov a štatutárom je Tomáš Kajánek.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti športových klubov (SK NACE 9312) |
| Vznik | 16. 7. 1990 |
| Skoršie názvy | TJ Polom ŠM Raková TJ futbalový oddiel Polom - Raková |
| Obec | Raková |
| Okres | Okres Čadca |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Raková
MOLITAS, spol. s r.o.DECURIO, s.r.o.K - store, s.r.o.JUKA, s.r.o.ALLTACK, s.r.o.Všetky firmy v obci Raková ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.12) v okrese Čadca
FK ČadcaFutbalový klub Tatran TurzovkaFutbalový klub Slávia StaškovTenisový klub Združených závodov a…IJSKATING&HOCKEYSCHOOL
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.