VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Dušan Krivoš MRAZEX

Zaniknutý 1. 12. 2021 · Žilina · podnikal 1992 až 2021

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 1. 12. 2021. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 19. 10. 2026
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026

Tržby a zisk

Dušan Krivoš MRAZEX: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

zmluvy so štátom0

V registri má 9 výkazov, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Dušan Krivoš MRAZEX (IČO 14218836), sídlo Žilina, je v registri zapísaný od 14. 9. 1992 do 1. 12. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 10. 2026).

Financie a závierky Dušan Krivoš MRAZEX

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Riziko: zaplatí Dušan Krivoš MRAZEX?

Peniaze od štátu: Dušan Krivoš MRAZEX

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História Dušan Krivoš MRAZEX

Dátum vzniku Dušan Krivoš MRAZEX je 14. 9. 1992.

  1. Začiatok podnikania101 · 511-2976
  2. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Dušan Krivoš MRAZEX v odvetví výroba strojov a zariadení

Dušan Krivoš MRAZEX je v registri v odvetví Výroba strojov a zariadení (SK NACE 28). V okrese Žilina je v tomto odvetví 75 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Žilina75aktívnych subjektov

Priemyselná výroba v okrese Žilina ›

Miesto podnikania: Žilina

Dušan Krivoš MRAZEX má miesto podnikania v obci Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 479 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 948.

Subjektov v obci Žilina21 479aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 948aktívnych
V tom istom odvetví75okres Žilina

Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

Dušan Krivoš MRAZEX: IČO, sídlo a základné údaje

Dušan Krivoš MRAZEX (IČO 14218836) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 14. 9. 1992, zánik je v registri zapísaný ku dňu 1. 12. 2021, po 29 rokoch.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Sídlo010 01 ŽilinaPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formafyzická osoba, podnikateľ
OdvetvieSK NACE 28250
Vznik14. 9. 1992
Zánik1. 12. 2021
ObecŽilina
OkresOkres Žilina
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Dušan Krivoš MRAZEX

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Dušan Krivoš MRAZEX

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Dušan Krivoš MRAZEX

  • Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 78 tis. €
  • Granty a dotácie39výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 358 tis. €
  • Končiace zmluvy31zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 300 €
  • Výhry konkurentov80firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 800 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Žilina

Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 28.25) v okrese Žilina

TLAKON SK, s.r.o.DOMACHLAD, s.r.o.ALEXIS CONSULT, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk