Ing. Vladimír Pčola
Zaniknutý 15. 1. 2020 · Nová Dubnica · podnikal 1990 až 2020
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 15. 1. 2020. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
Dá sa mu veriť?
- Živnosť zanikla 15. 1. 2020
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 19. 10. 2026
Tržby a zisk
Ing. Vladimír Pčola: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
V registri má 1 výkaz, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.
Ing. Vladimír Pčola (IČO 14192527), sídlo Nová Dubnica, je v registri zapísaný od 17. 12. 1990 do 15. 1. 2020 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 19. 10. 2026).
Financie a závierky Ing. Vladimír Pčola
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Ing. Vladimír Pčola?
Peniaze od štátu: Ing. Vladimír Pčola
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História Ing. Vladimír Pčola
Dátum vzniku Ing. Vladimír Pčola je 17. 12. 1990.
- Začiatok podnikania101 · 302-3199
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Ing. Vladimír Pčola v odvetví maloobchod
Ing. Vladimír Pčola je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). V okrese Ilava je v tomto odvetví 597 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Nová Dubnica
Ing. Vladimír Pčola má miesto podnikania v obci Nová Dubnica, okres Ilava. V obci Nová Dubnica je 1 460 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 036.
Nová Dubnica: obyvatelia a dáta ›Okres Ilava ›Adresár firiem v okrese Ilava ›
Ing. Vladimír Pčola: IČO, sídlo a základné údaje
Ing. Vladimír Pčola (IČO 14192527) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Nová Dubnica, okres Ilava. Dátum vzniku je 17. 12. 1990, zánik je v registri zapísaný ku dňu 15. 1. 2020, po 29 rokoch.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | fyzická osoba, podnikateľ |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 47190 |
| Vznik | 17. 12. 1990 |
| Zánik | 15. 1. 2020 |
| Obec | Nová Dubnica |
| Okres | Okres Ilava |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nová Dubnica
GPV Slovakia (Nova) s. r. o.NEWAYS SLOVAKIA, a.s.EVPÚ a.s.NES Nová Dubnica s.r.o.Groupe Atlantic Slovakia, s.r.o. v…Všetky firmy v obci Nová Dubnica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Ilava
GROISE s.r.o.PRESMONT - CSS, s.r.o.Technotrade SK s. r. o.EUROVOPA s. r. o.INSTALEM, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.