VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Bohuš Snopko murár

Zaniknutý 6. 4. 2021 · Horné Pršany · podnikal 1990 až 2021

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 6. 4. 2021. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 19. 10. 2026
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk

Bohuš Snopko murár: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

zmluvy so štátom0

V registri má 4 výkazy, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Bohuš Snopko murár (IČO 14157225), sídlo Horné Pršany, je v registri zapísaný od 15. 12. 1990 do 6. 4. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026).

Financie a závierky Bohuš Snopko murár

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Riziko: zaplatí Bohuš Snopko murár?

Peniaze od štátu: Bohuš Snopko murár

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História Bohuš Snopko murár

Dátum vzniku Bohuš Snopko murár je 15. 12. 1990.

  1. Začiatok podnikania101 · 601-7164
  2. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Bohuš Snopko murár v odvetví inžinierske stavby

Bohuš Snopko murár je v registri v odvetví Inžinierske stavby (SK NACE 42). V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 28 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Banská Bystrica28aktívnych subjektov

Stavebníctvo v okrese Banská Bystrica ›

Miesto podnikania: Horné Pršany

Bohuš Snopko murár má miesto podnikania v obci Horné Pršany, okres Banská Bystrica. V obci Horné Pršany je 80 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 823.

Subjektov v obci Horné Pršany80aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 823aktívnych
V tom istom odvetví28okres Banská Bystrica

Horné Pršany: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

Bohuš Snopko murár: IČO, sídlo a základné údaje

Bohuš Snopko murár (IČO 14157225) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Horné Pršany, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 15. 12. 1990, zánik je v registri zapísaný ku dňu 6. 4. 2021, po 30 rokoch.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Sídlo974 01 Horné PršanyPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formafyzická osoba, podnikateľ
OdvetvieSK NACE 42990
Vznik15. 12. 1990
Zánik6. 4. 2021
ObecHorné Pršany
OkresOkres Banská Bystrica
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Bohuš Snopko murár

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Bohuš Snopko murár

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Bohuš Snopko murár

  • Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 948 tis. €
  • Granty a dotácie39výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy21zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 58 tis. €
  • Výhry konkurentov498firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 200 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v obci Horné Pršany

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Horné Pršany

LaDanza music&light s. r. o.eMdizajn s.r.o.SMS - SALON, s.r.o.Perssan s. r. o.Igor Mozola, s.r.o.Všetky firmy v obci Horné Pršany ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 42.99) v okrese Banská Bystrica

Team s.r.o.AS-STYREX, s.r.o.ACCORD stavebná kancelária, s.r.o.CENTAURY Plus s.r.o.FIPA, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk