ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Vilma Zacharová

Lúčky · Skrášľovacie a iné kozmetické služby

‹ Prehľad

Príležitosti

O firme

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Vilma Zacharová: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká37 rokov
zmluvy so štátom1

V registri má 10 výkazov, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Vilma Zacharová (IČO 10862838), sídlo Lúčky, je v registri zapísaný od 1. 1. 1989 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Vilma Zacharová: IČO, sídlo a základné údaje

Vilma Zacharová (IČO 10862838) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Lúčky, okres Ružomberok. Dátum vzniku je 1. 1. 1989, podniká 37 rokov.

Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Stav
v registri aktívna
Dátum vzniku
1. 1. 1989
Odvetvie
Ostatné osobné služby SK NACE 96Hlavná činnosť: Skrášľovacie a iné kozmetické služby 9622
Obec a okres
Lúčky, okres Ružomberok
IČ DPH
nie je platiteľ DPH
Miesto podnikania
034 82 Lúčky
DIČ
1020484861
IČO
10862838
Obchodné meno
Vilma Zacharová
Zapísaná v
Živnostenský register, Okresný úrad Ružomberok, 508-890
Predmety podnikania
Činnosti (8)
  • Výroba a predaj čipiek, záclon a výšiviek
  • Výroba pletených a hačkovaných výrobkov
  • Sprostredkovanie obchodu
  • Maloobchod s kozmetickými výrobkami a balenou drogériou
  • Masérske služby
  • Kozmetické služby
  • Kaderníctvo
  • Maloobchod v rozsahu voľnej živnosti

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›

Vilma Zacharová v odvetví ostatné osobné služby

Vilma Zacharová je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96), činnosť skrášľovacie a iné kozmetické služby. V okrese Ružomberok je v tomto odvetví 243 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Ružomberok243aktívnych subjektov

Ostatné činnosti v okrese Ružomberok ›

Vilma Zacharová a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Vilma Zacharová z roku 2021.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20217. 4. 2021
Zmluvy, odberatelia a súťaže v sekcii Peniaze od štátu ›

História Vilma Zacharová

Dátum vzniku Vilma Zacharová je 1. 1. 1989, teda pred 37 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 508-890
  2. Nový zápis v registri: Jana ArgalášováZodpovedný zástupca
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Ružomberok. Firma vznikla 1. 1. 1989.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Celá časová os v sekcii Zmeny ›

Miesto podnikania: Lúčky

Vilma Zacharová má miesto podnikania v obci Lúčky, okres Ružomberok. V obci Lúčky je 212 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 079.

Subjektov v obci Lúčky212aktívnych
Subjektov v okrese Ružomberok8 079aktívnych
V tom istom odvetví243okres Ružomberok

Lúčky: obyvatelia a dáta ›Okres Ružomberok ›Adresár firiem v okrese Ružomberok ›

Údaje z registra
Obchodné menoVilma Zacharová
Sídlo034 82 LúčkyPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register, Okresný úrad Ružomberok, 508-890Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieSkrášľovacie a iné kozmetické služby (SK NACE 9622)
Vznik1. 1. 1989
ObecLúčky
OkresOkres Ružomberok
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk