VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Ing. Ivan Filgas Art Digital

Aktívny · Košice - Sever · podniká od 1992 · 34 rokov

Čo robí

  • Sprostredkovanie obchodu
  • Obchodná činnosť-nákup a predaj bal.potrav.tovaru,agrovýrob-kov,mäsa a mäsových výrobkov,textilu,obuvi,kožených výrobkovkozmetiky,bižutérie,tabakových výrobkov,priem.tovaru,spotrebného tovaru,stav.materiálu,vzduchotechniky,elektroinštalač- ného materiálu,šport.nár. a výstroja hudobnín,áut a súčias- tok,drevár.výrobkov,armatúry,strojov a zariadení,elektronikysklo-porcelánu,paliva,farieb a lakov.
  • Fotografické služby
Zobraziť všetky (32) ›

Fakturačné údaje

Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 19. 10. 2026
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk

Ing. Ivan Filgas Art Digital: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká34 rokov
zmluvy so štátom2

V registri má 1 výkaz, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Ing. Ivan Filgas Art Digital (IČO 10820043), sídlo Košice - mestská časť Sever, je v registri zapísaný od 30. 9. 1992 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026).

Financie a závierky Ing. Ivan Filgas Art Digital

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Riziko: zaplatí Ing. Ivan Filgas Art Digital?

Ing. Ivan Filgas Art Digital a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Ing. Ivan Filgas Art Digital z rokov 2020 až 2021.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202012. 5. 2020

História Ing. Ivan Filgas Art Digital

Dátum vzniku Ing. Ivan Filgas Art Digital je 30. 9. 1992, teda pred 34 rokmi. Skoršie obchodné mená: Ing. Ivan FILGAS, Ing. Ivan Filgas.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 802-3753
  2. Zmena obchodného menaPredtým Ing. Ivan FILGAS, odvtedy Ing. Ivan Filgas.
  3. Zmena obchodného menaPredtým Ing. Ivan Filgas, odvtedy Ing. Ivan Filgas Art Digital.
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice. Firma vznikla 29. 9. 1990.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Ing. Ivan Filgas Art Digital

  • Sprostredkovanie obchodu
  • Obchodná činnosť-nákup a predaj bal.potrav.tovaru,agrovýrob-kov,mäsa a mäsových výrobkov,textilu,obuvi,kožených výrobkovkozmetiky,bižutérie,tabakových výrobkov,priem.tovaru,spotrebného tovaru,stav.materiálu,vzduchotechniky,elektroinštalač- ného materiálu,šport.nár. a výstroja hudobnín,áut a súčias- tok,drevár.výrobkov,armatúry,strojov a zariadení,elektronikysklo-porcelánu,paliva,farieb a lakov.
  • Fotografické služby
  • Predaj motorových vozidiel vrátane súčiastok a príslušenstva
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • Komisionálny predaj
  • Predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov
  • Predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál
  • Výroba drobných kovových obalov
  • Mechanické úpravy výrobkov na zákazku alebo na zmluvnom základe
  • Maliarske, natieračské a sklenárske práce
  • Výroba bytových doplnkov z dreva, kovu a skla
  • Poradenská činnosť v oblasti predmetu podnikania
  • Zabezpečovanie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budov
  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
  • Maloobchodný predaj pohonných látok
  • Donášková služba
  • Finančný leasing
  • Záložne
  • Faktoring a forfaiting
  • Prevádzka športových zariadení
  • Organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí
  • Organizovanie kurzov, školení a seminárov
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t
  • Prenájom strojov, prístrojov a zariadení
  • Zásielkový predaj
  • Vydavateľská činnosť
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Reklamná, propagačná a inzertná činnosť
  • Čistiace a upratovacie práce
  • Návrh a zariaďovanie interiérov nábytkom a bytovými doplnkami

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Ing. Ivan Filgas Art Digital v odvetví veľkoobchod

Ing. Ivan Filgas Art Digital je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom. V okrese Košice I je v tomto odvetví 851 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Košice I851aktívnych subjektov

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice I ›

Miesto podnikania: Košice - Sever

Ing. Ivan Filgas Art Digital má miesto podnikania v obci Košice - Sever, okres Košice I. V obci Košice - Sever je 4 366 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 500.

Subjektov v obci Košice - Sever4 366aktívnych
Subjektov v okrese Košice I16 500aktívnych
V tom istom odvetví851okres Košice I

Košice - Sever: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›

Ing. Ivan Filgas Art Digital: IČO, sídlo a základné údaje

Ing. Ivan Filgas Art Digital (IČO 10820043) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Košice - Sever, okres Košice I. Začiatok podnikania je 30. 9. 1992, podniká 34 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Sídlo040 01 Košice - mestská časť SeverPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieSprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom (SK NACE 4618)
Vznik30. 9. 1992
Skoršie názvyIng. Ivan FILGAS
Ing. Ivan Filgas
ObecKošice - Sever
OkresOkres Košice I
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Ing. Ivan Filgas Art Digital

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Ing. Ivan Filgas Art Digital

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Ing. Ivan Filgas Art Digital

  • Tendre46súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 337 tis. €
  • Granty a dotácie38výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy66zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 8 900 €
  • Výhry konkurentov177firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
  • Diery na trhu8odvetví chýba v meste Košice - Severtypický nepokrytý dopyt 2,3 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Sever

Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.ELTRA, s.r.o.STEELINVEST, s.r.o.ANTIK Telecom s.r.o.GreenPharm s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Sever ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.18) v okrese Košice I

Hurly - burly, s.r.o.FX capital s.r.o.BESSPRO s.r.o.ASI KOŠICE, s.r.o.GRAMED, spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk