Národný ústav celoživotného vzdelávania
Bratislava - Ružinov
123 430 €tržby 2013−17 283 €strata 2013zaniknutá 30. 6. 2019
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 30. 6. 2019. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 123 430 €, výsledok hospodárenia -17 283 €
Národný ústav celoživotného vzdelávania (IČO 00699438), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 31. 10. 1990 do 30. 6. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Národný ústav celoživotného vzdelávania
Podľa Registra právnických osôb koná za Národný ústav celoživotného vzdelávania 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník Národný ústav celoživotného vzdelávania
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Národný ústav celoživotného vzdelávania
Za rok 2013 má Národný ústav celoživotného vzdelávania v závierke tržby 123 430 €, a výsledok hospodárenia −17 283 €.
Všetky čísla zo závierok Národný ústav celoživotného vzdelávania (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 123 430 € | −17 283 € | 10 616 968 € | 405 120 € | 10 211 848 € | — | −14,0 % |
Riziko: zaplatí Národný ústav celoživotného vzdelávania?
Národný ústav celoživotného vzdelávania a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 23 zmlúv s dodávateľom Národný ústav celoživotného vzdelávania v objeme 196 409 716 € z rokov 2011 až 2024. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR: 195 992 308 € v 14 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2013, 112 011 484 € v 6 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2024 | 1 | 0 € |
| 2019 | 2 | 0 € |
| 2018 | 3 | 417 175 € |
| 2017 | 1 | 65 € |
| 2016 | 1 | 58 € |
| 2015 | 3 | 55 987 216 € |
| 2014 | 4 | 27 993 718 € |
| 2013 | 6 | 112 011 484 € |
| 2011 | 2 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Národný ústav celoživotného vzdelávania
Dátum vzniku Národný ústav celoživotného vzdelávania je 31. 10. 1990. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiPríspevková organizácia · 313-4177-19
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, hodnota zmluvy 27 993 608 €. Firma vznikla 31. 10. 1990.
- Najväčšia verejná zmluva: 27 993 608 €Objednávateľ Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR. Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku – číslo zmluvy OPV/33/2013
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 123 430 € · majetok 10 616 968 €
- Nový štatutár: Ing. JUDr. Stanislav Brečka PhD. LL.M.Riaditeľ
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Národný ústav celoživotného vzdelávania
- Ostatné vzdelávanie i. n.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Národný ústav celoživotného vzdelávania v odvetví vzdelávanie
Národný ústav celoživotného vzdelávania je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85). V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 1 032 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Národný ústav celoživotného vzdelávania 92. z 429.
Podobne veľké firmy v odvetví
- INTERCEDU, a.s.Pezinok · tržby 276 000 € (2025)
- Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera, Stromová 34, PiešťanyPiešťany · tržby 275 656 € (2013)
- SOLAMARA s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 275 456 € (2023)
- BKW, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 275 311 € (2025)
- Lipták Dental, s. r. o.Trenčín · tržby 274 306 € (2025)
- LIPA coaching & consulting, s. r. o.Žilina · tržby 272 360 € (2025)
- Experto s.r.o.Banská Bystrica · tržby 272 137 € (2023)
- Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, TrenčínTrenčín · tržby 271 626 € (2013)
- ENLAP, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 271 338 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Národný ústav celoživotného vzdelávania, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Národný ústav celoživotného vzdelávania: Bratislava - Ružinov
Národný ústav celoživotného vzdelávania sídli na adrese Tomášikova 4, 820 09 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Národný ústav celoživotného vzdelávania: IČO, sídlo a základné údaje
Národný ústav celoživotného vzdelávania (IČO 00699438) je príspevková organizácia so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 31. 10. 1990, zánik je v registri zapísaný ku dňu 30. 6. 2019, po 28 rokoch. Za rok 2013 sú v závierke tržby 123 430 € a výsledok hospodárenia −17 283 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Príspevková organizácia |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 85590 |
| Vznik | 31. 10. 1990 |
| Zánik | 30. 6. 2019 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Národný ústav celoživotného vzdelávania
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Národný ústav celoživotného vzdelávania
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Národný ústav celoživotného vzdelávania
- Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 5 500 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy235zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 900 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 375 zmlúv za 3 roky · 118 865 € · naposledy 14. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava406 zmlúv za 3 roky · 3 952 590 € · naposledy 9. 10. 2026Regionálny úrad školskej správy v Bratislave203 zmlúv za 3 roky · 184 402 € · naposledy 10. 7. 2026 Všetkých 3 225 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Domov Speváckeho zboru slovenských učiteľovNárodné centrum pre kvantové technológie v…Slovenský historický ústav v Ríme
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Bratislava II
FF Technologies s. r. o.Topdental Slovensko, s.r.o.ELU Medical s.r.o.GALILEO SCHOOL, s.r.o.Shirtago s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.