VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Mestská časť Košice-Šaca

Košice - Šaca · Všeobecná verejná správa

41 239 €tržby 2013−180 694 €strata 2013

aktívna 35 rokov25 až 49 zamestnancov

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

41 239 €tržby 2013
−180 694 €strata 2013
  1. 13 : tržby 41 239 €, výsledok hospodárenia -180 694 €

Mestská časť Košice-Šaca (IČO 00691054), sídlo Košice - mestská časť Šaca, je v registri zapísaná od 1. 1. 1991 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 4. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Mestská časť Košice-Šaca

Mestská časť Košice-Šaca má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 25 až 49 zamestnancov, osobné náklady v roku 2013 boli 711 710 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Kons uj Úč ROPO OV 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 18. 10. 2026.

Štatutár Mestská časť Košice-Šaca

Podľa Registra právnických osôb koná za Mestská časť Košice-Šaca 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Mestská časť Košice-Šaca

Závierky máme za 1 rok (2013 až 2013), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.

Majetok (aktíva) 201312,7 mil. €
Vlastné imanie 20134,86 mil. €
Záväzky 20137,39 mil. €58,1 % majetku
Všetky čísla zo závierok Mestská časť Košice-Šaca (1 rok)
Čísla zo závierok Mestská časť Košice-Šaca po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
201341 239 €−180 694 €12 722 974 €4 862 969 €7 390 366 €—−438,2 %

Riziko: zaplatí Mestská časť Košice-Šaca?

Mestská časť Košice-Šaca a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 99 zmlúv s dodávateľom Mestská časť Košice-Šaca v objeme 1 590 692 € z rokov 2012 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky: 949 997 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom99Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv1,59 mil. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20121. 5. 2012

História firmy Mestská časť Košice-Šaca

Dátum vzniku Mestská časť Košice-Šaca je 1. 1. 1991, teda pred 35 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiObec (obecný úrad), mesto (mestský úrad) · 313-5100/967-18
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice. Firma vznikla 1. 1. 1991.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 41 239 € · majetok 12 722 974 €
  4. Nový štatutár: Ing. Daniel PetríkStarosta
  5. Najväčšia verejná zmluva: 949 997 €Objednávateľ Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky. ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: KŽP-PO4-SC431-2017-19/K549

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Mestská časť Košice-Šaca

  • Všeobecná verejná správa

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Mestská časť Košice-Šaca v odvetví verejná správa a obrana

Mestská časť Košice-Šaca je v registri v odvetví Verejná správa a obrana (SK NACE 84), činnosť všeobecná verejná správa. V okrese Košice II je v tomto odvetví 11 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Košice II11aktívnych subjektov

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Mestská časť Košice-Šaca, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Verejná správa a obrana v okrese Košice II ›

Sídlo Mestská časť Košice-Šaca: Košice - Šaca

Mestská časť Košice-Šaca sídli na adrese Železiarenská 9, 040 15 Košice - mestská časť Šaca, okres Košice II. V obci Košice - Šaca je 795 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 229. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Šaca795aktívnych
Subjektov v okrese Košice II13 229aktívnych
V tom istom odvetví11okres Košice II
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Košice - Šaca: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›

Mestská časť Košice-Šaca: IČO, sídlo a základné údaje

Mestská časť Košice-Šaca (IČO 00691054) je obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad) so sídlom v obci Košice - Šaca, okres Košice II. Dátum vzniku je 1. 1. 1991, na trhu je 35 rokov a štatutárom je Ing. Daniel Petrík. Počet zamestnancov podľa registra je 25 až 49.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaObec (obecný úrad), mesto (mestský úrad)
OdvetvieVšeobecná verejná správa (SK NACE 8411)
Vznik1. 1. 1991
ObecKošice - Šaca
OkresOkres Košice II
Účtovných závierok v registri27

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Mestská časť Košice-Šaca

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Mestská časť Košice-Šaca

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Mestská časť Košice-Šaca

  • Tendre66súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 27 tis. €
  • Granty a dotácie27výziev s uzávierkou do mesiaca
  • Končiace zmluvy9 489zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 000 €
  • Diery na trhu23odvetví chýba v meste Košice - Šacatypický nepokrytý dopyt 261 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Šaca

NIPPON STEEL SLOVAKIA s. r. o.C.L.N. Slovakia s.r.o.Fakultná nemocnica AGEL Košice-Šaca a. s.Kardiocentrum AGEL a.s.RMS Košice s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Šaca ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 84.11) v okrese Košice II

Mesto KošiceMestská časť Košice-MyslavaMestská časť Košice-Lorinčík

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk