Poliklinika Banská Bystrica
Banská Bystrica
185 203 €tržby 2013−1 803 €strata 2013zaniknutá 31. 8. 2013
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 31. 8. 2013. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 185 203 €, výsledok hospodárenia -1 803 €
Poliklinika Banská Bystrica (IČO 00610445), sídlo Banská Bystrica, je v registri zapísaná od 24. 7. 1996 do 31. 8. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Poliklinika Banská Bystrica
osobné náklady v roku 2013 boli 237 184 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2013 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Výkaz ziskov a strát Úč ROPO SFOV 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 13. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci Poliklinika Banská Bystrica
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Poliklinika Banská Bystrica
Za rok 2013 má Poliklinika Banská Bystrica v závierke tržby 185 203 €, a výsledok hospodárenia −1 803 €.
Všetky čísla zo závierok Poliklinika Banská Bystrica (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 185 203 € | −1 803 € | 14 925 € | −58 174 € | 73 099 € | — | −1,0 % |
Riziko: zaplatí Poliklinika Banská Bystrica?
Poliklinika Banská Bystrica a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 6 zmlúv s dodávateľom Poliklinika Banská Bystrica z rokov 2012 až 2013.
Rok s najväčším objemom: 2012, 0 € v 5 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2013 | 1 | 0 € |
| 2012 | 5 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Poliklinika Banská Bystrica
Dátum vzniku Poliklinika Banská Bystrica je 24. 7. 1996. Závierky v registri máme od roku 2013.
- Vznik spoločnosti321
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 24. 7. 1996.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 185 203 € · majetok 14 925 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Poliklinika Banská Bystrica v odvetví zdravotníctvo
Poliklinika Banská Bystrica je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86). V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 343 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Poliklinika Banská Bystrica 94. z 180.
Podobne veľké firmy v odvetví
- GYNOMED, s.r.o.Prešov · tržby 419 430 € (2025)
- GRETINA, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 419 407 € (2025)
- DIA-MED CENTRUM s. r. o.Žilina · tržby 419 203 € (2025)
- FORTIS MEDICAL, s.r.o.Levice · tržby 419 125 € (2025)
- JP Denta s.r.o.Baška · tržby 417 689 € (2025)
- InterPraktik, s.r.o.Veličná · tržby 417 251 € (2025)
- LUXCARE s.r.o.Žilina · tržby 416 895 € (2025)
- INTERSTOMA, s.r.o.Petrovice · tržby 416 126 € (2025)
- EXPERT MEDICAL SERVICES s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 415 709 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Poliklinika Banská Bystrica, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Poliklinika Banská Bystrica: Banská Bystrica
Poliklinika Banská Bystrica sídli na adrese Horná 60, 974 84 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 489 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 822. Na tej istej adrese je zapísaných 15 aktívnych subjektov.
Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›
Poliklinika Banská Bystrica: IČO, sídlo a základné údaje
Poliklinika Banská Bystrica (IČO 00610445) je právna forma 321 so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 24. 7. 1996, zánik je v registri zapísaný ku dňu 31. 8. 2013, po 17 rokoch. Za rok 2013 sú v závierke tržby 185 203 € a výsledok hospodárenia −1 803 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | právna forma 321 |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 86210 |
| Vznik | 24. 7. 1996 |
| Zánik | 31. 8. 2013 |
| Obec | Banská Bystrica |
| Okres | Okres Banská Bystrica |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Poliklinika Banská Bystrica
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Poliklinika Banská Bystrica
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Poliklinika Banská Bystrica
- Tendre39súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 356 tis. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 385 tis. €
- Končiace zmluvy20zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
- Výhry konkurentov179firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.15 322 zmlúv za 3 roky · 50 831 € · naposledy 31. 8. 2026Fakultná nemocnica Trenčín174 zmlúv za 3 roky · · naposledy 30. 6. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou127 zmlúv za 3 roky · 827 317 € · naposledy 20. 9. 2026 Všetkých 326 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica
Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.21) v okrese Banská Bystrica
Eifela, s. r. o.PZS, s.r.o.MEDIČÍNA, s.r.o.EVAMEDEA, s.r.o.LMP-BB s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.