Športklub Magnezit Ferona Košice
Košice - Juh · Činnosti športových klubov
4 358 €tržby 2025 ▲ 0 %−110 €strata 2025aktívna 36 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 22 : tržby 4 755 €, výsledok hospodárenia 192 €
- 23 : tržby 5 443 €, výsledok hospodárenia 1 224 €
- 24 : tržby 4 349 €, výsledok hospodárenia 844 €
- 25 : tržby 4 358 €, výsledok hospodárenia -110 €
Športklub Magnezit Ferona Košice (IČO 00595900) mala v roku 2025 tržby 4 358 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Športklub Magnezit Ferona Košice
Podľa Registra právnických osôb koná za Športklub Magnezit Ferona Košice 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Športklub Magnezit Ferona Košice
Za rok 2025 má Športklub Magnezit Ferona Košice v závierke tržby 4 358 €, o 0,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −110 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 5 443 €.
Výkaz ziskov a strát Športklub Magnezit Ferona Košice
Najvyššie tržby: rok 2023, 5 443 €. Najnižšie: rok 2024, 4 349 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 4 358 € |
| 2024 | 4 349 € |
| 2023 | 5 443 € |
| 2022 | 4 755 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 1 roku z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 2 150 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −110 € |
| 2024 | 844 € |
| 2023 | 1 224 € |
| 2022 | 192 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Športklub Magnezit Ferona Košice
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −2,5 %, medián odvetvia +3,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Športklub Magnezit Ferona Košice | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −2,5 % | +3,5 % |
| 2024 | +19,4 % | +2,6 % |
| 2023 | +22,5 % | +1,6 % |
| 2022 | +4,0 % | +0,4 % |
| 2021 | — | +0,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+14,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +0,2 % |
| 2024 | −20,1 % |
| 2023 | +14,5 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Športklub Magnezit Ferona Košice
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 32 103 €, vlastné imanie 32 103 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 32 103 € | 32 103 € | — |
| 2024 | 32 214 € | 32 214 € | — |
| 2023 | 31 370 € | 31 370 € | — |
| 2022 | 30 146 € | 30 146 € | 0 € |
| 2021 | 29 954 € | 29 954 € | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Športklub Magnezit Ferona Košice (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 358 € | −110 € | 32 103 € | 32 103 € | — | — | −2,5 % |
| 2024 | 4 349 € | 844 € | 32 214 € | 32 214 € | — | — | +19,4 % |
| 2023 | 5 443 € | 1 224 € | 31 370 € | 31 370 € | — | — | +22,5 % |
| 2022 | 4 755 € | 192 € | 30 146 € | 30 146 € | 0 € | — | +4,0 % |
| 2021 | — | — | 29 954 € | 29 954 € | 0 € | — | — |
Riziko: zaplatí Športklub Magnezit Ferona Košice?
Športklub Magnezit Ferona Košice a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Športklub Magnezit Ferona Košice v objeme 2 885 € z roku 2013. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR: 2 885 € v 1 zmluve.
História firmy Športklub Magnezit Ferona Košice
Dátum vzniku Športklub Magnezit Ferona Košice je 1. 8. 1990, teda pred 36 rokmi. Skoršie obchodné meno: Športklub Magnezit Košice. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-2170
- Zmena obchodného menaPredtým Športklub Magnezit Košice, odvtedy Športklub Magnezit Ferona Košice.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, hodnota zmluvy 2 885 €. Firma vznikla 1. 8. 1990.
- Nový štatutár: Zlata CimováIný štatutárny orgán
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 29 954 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 4 358 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Športklub Magnezit Ferona Košice
- ŠK
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Športklub Magnezit Ferona Košice v odvetví šport, zábava a rekreácia
Športklub Magnezit Ferona Košice je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť činnosti športových klubov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 19 760 € (4 494 závierok), Športklub Magnezit Ferona Košice má 4 358 €, čo je 22 % mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 372 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Športklub Magnezit Ferona Košice 69. z 84.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 5 128 €, polovica do 19 760 €, tri štvrtiny do 52 163 €; 10 % firiem má viac než 180 704 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 200 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 5 128 € |
| medián | 19 760 € |
| horný kvartil | 52 163 € |
| 10 % firiem má viac než | 180 704 € |
| Športklub Magnezit Ferona Košice | 4 358 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Športklub Magnezit Ferona Košice
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Športklub Magnezit Ferona Košice s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Športklub Magnezit Ferona Košice | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 4 358 € | 19 760 € |
| 2024 | 4 349 € | 17 500 € |
| 2023 | 5 443 € | 16 417 € |
| 2022 | 4 755 € | 13 990 € |
| 2021 | — | 11 645 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Športklub Magnezit Ferona Košice | 4 358 € |
|---|---|
| medián okresu Košice IV | 27 944 € |
| medián kraja | 16 152 € |
| medián Slovenska | 19 760 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- TTC Nové ZámkyNové Zámky · tržby 9 633 € (2025)
- Box Club SLOVAKIA BratislavaBratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 9 625 € (2023)
- DR. ALEX, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 9 625 € (2025)
- KE.CY - Košické cyklotrailyKošice - mestská časť Staré Mesto · tržby 9 602 € (2025)
- FC NededNeded · tržby 9 600 € (2025)
- SAN - spoločnosť s ručením obmedzeným KošiceKošice - mestská časť Sever · tržby 9 600 € (2025)
- SKI CLUB VRÁTNAKošice - mestská časť Juh · tržby 9 600 € (2025)
- Hokejový klub mesta Zvolen - mládežZvolen · tržby 9 569 € (2025)
- Obecný športový klub RohovRohov · tržby 9 567 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Športklub Magnezit Ferona Košice, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Športklub Magnezit Ferona Košice: Košice - Juh
Športklub Magnezit Ferona Košice sídli na adrese Londýnska 8, 043 00 Košice - mestská časť Juh, okres Košice IV. V obci Košice - Juh je 8 701 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 426.
Košice - Juh: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›
Športklub Magnezit Ferona Košice: IČO, sídlo a základné údaje
Športklub Magnezit Ferona Košice (IČO 00595900) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Košice - Juh, okres Košice IV. Dátum vzniku je 1. 8. 1990, na trhu je 36 rokov a štatutárom je Zlata Cimová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 4 358 € a výsledok hospodárenia −110 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti športových klubov (SK NACE 9312) |
| Vznik | 1. 8. 1990 |
| Skoršie názvy | Športklub Magnezit Košice |
| Obec | Košice - Juh |
| Okres | Okres Košice IV |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) Športklub Magnezit Ferona Košice má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 4 358 €, typická firma odvetvia 19 760 € (medián z 4 494 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›
Sieť prepojení firmy Športklub Magnezit Ferona Košice
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Športklub Magnezit Ferona Košice
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Športklub Magnezit Ferona Košice
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
- Končiace zmluvy984zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Výhry konkurentov57firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 000 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Juh
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
NSK , Rázusova 2A, 94901 Nitra541 zmlúv za 3 roky · 1 270 565 € · naposledy 29. 7. 2026Mesto Košice453 zmlúv za 3 roky · 2 594 942 € · naposledy 14. 10. 2026Trnavský samosprávny kraj275 zmlúv za 3 roky · 576 416 € · naposledy 14. 10. 2026 Všetkých 1 748 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Juh
GymBeam s.r.o.Deutsche Telekom Systems Solutions Slovakia…TRANSSERVIS, a.s. KošiceDeutsche Telekom IT & Telecommunications…Carmeuse Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Juh ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.12) v okrese Košice IV
Športový klub KEFEARDB Consulting SK, o.z.Aeroklub Košice, občianske združenieRESLOB, s.r.o., KošiceMokrá lopta o.z.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.