Stredná odborná škola obchodu a služieb, Z. Kodálya 765, Galanta
Galanta · Stredné odborné vzdelávanie
146 471 €tržby 2013+398 €zisk 2013aktívna 66 rokov50 až 99 zamestnancov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 146 471 €, výsledok hospodárenia 398 €
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Z. Kodálya 765, Galanta (IČO 00351873), sídlo Galanta, je v registri zapísaná od 1. 9. 1960 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Stredná odborná škola obchodu a služieb, Z. Kodálya 765, Galanta
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Z. Kodálya 765, Galanta má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 50 až 99 zamestnancov, osobné náklady v roku 2013 boli 1 245 633 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2013 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Výkaz ziskov a strát Úč ROPO SFOV 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 13. 10. 2026.
Štatutár Stredná odborná škola obchodu a služieb, Z. Kodálya 765, Galanta
Podľa Registra právnických osôb koná za Stredná odborná škola obchodu a služieb, Z. Kodálya 765, Galanta 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník Stredná odborná škola obchodu a služieb, Z. Kodálya 765, Galanta
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Stredná odborná škola obchodu a služieb, Z. Kodálya 765, Galanta
Závierky máme za 1 rok (2013 až 2013), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Všetky čísla zo závierok Stredná odborná škola obchodu a služieb, Z. Kodálya 765, Galanta (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 146 471 € | 398 € | 1 352 128 € | 313 646 € | 1 016 206 € | — | +0,3 % |
Riziko: zaplatí Stredná odborná škola obchodu a služieb, Z. Kodálya 765, Galanta?
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Z. Kodálya 765, Galanta a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 84 zmlúv s dodávateľom Stredná odborná škola obchodu a služieb, Z. Kodálya 765, Galanta v objeme 436 295 € z rokov 2012 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Agentúra Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky pre štrukturálne fondy EÚ: 195 787 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2024, 207 104 € v 14 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 9 | 210 € |
| 2025 | 9 | -7 844 € |
| 2024 | 14 | 207 104 € |
| 2023 | 8 | 54 € |
| 2022 | 14 | 84 € |
| 2021 | 9 | 0 € |
| 2020 | 5 | 36 979 € |
| 2017 | 2 | 0 € |
| 2016 | 1 | 0 € |
| 2015 | 6 | 0 € |
| 2014 | 1 | 195 787 € |
| 2013 | 2 | 0 € |
| 2012 | 3 | 3 920 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Stredná odborná škola obchodu a služieb, Z. Kodálya 765, Galanta
Dátum vzniku Stredná odborná škola obchodu a služieb, Z. Kodálya 765, Galanta je 1. 9. 1960, teda pred 66 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiPríspevková organizácia · 100001990
- Nový spoločník: Trnavský samosprávny krajZriaďovateľ
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Štátny pedagogický ústav, hodnota zmluvy 1 960 €. Firma vznikla 1. 9. 1960.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 146 471 € · majetok 1 352 128 €
- Najväčšia verejná zmluva: 195 787 €Objednávateľ Agentúra Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky pre štrukturálne fondy EÚ. Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku
- Nový štatutár: Kamil VydarenýRiaditeľ
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Stredná odborná škola obchodu a služieb, Z. Kodálya 765, Galanta
- Stredné odborné školstvo
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Z. Kodálya 765, Galanta v odvetví vzdelávanie
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Z. Kodálya 765, Galanta je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť stredné odborné vzdelávanie. V okrese Galanta je v tomto odvetví 254 aktívnych subjektov.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Best Deal Slovakia s.r.o.Trnava · tržby 364 652 € (2025)
- HALMO, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 364 429 € (2025)
- movement physio, s.r.o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 361 225 € (2025)
- CONTIVER s.r.o.Trnava · tržby 360 762 € (2025)
- EIP Invest, s. r. o.Žilina · tržby 360 660 € (2025)
- TIRION s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 360 000 € (2025)
- HTI Finance, spol. s r. o.Galanta · tržby 359 420 € (2025)
- PADOS s.r.o.Nové Zámky · tržby 359 406 € (2025)
- Atlas Pro s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 358 183 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Stredná odborná škola obchodu a služieb, Z. Kodálya 765, Galanta, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Stredná odborná škola obchodu a služieb, Z. Kodálya 765, Galanta: Galanta
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Z. Kodálya 765, Galanta sídli na adrese Z. Kodálya 765, 924 01 Galanta, okres Galanta. V obci Galanta je 3 527 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 311.
Galanta: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Z. Kodálya 765, Galanta: IČO, sídlo a základné údaje
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Z. Kodálya 765, Galanta (IČO 00351873) je príspevková organizácia so sídlom v obci Galanta, okres Galanta. Dátum vzniku je 1. 9. 1960, na trhu je 66 rokov a štatutárom je Kamil Vydarený. Počet zamestnancov podľa registra je 50 až 99.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Príspevková organizácia |
|---|---|
| Odvetvie | Stredné odborné vzdelávanie (SK NACE 8532) |
| Vznik | 1. 9. 1960 |
| Obec | Galanta |
| Okres | Okres Galanta |
| Účtovných závierok v registri | 15 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Stredná odborná škola obchodu a služieb, Z. Kodálya 765, Galanta
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Stredná odborná škola obchodu a služieb, Z. Kodálya 765, Galanta
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Stredná odborná škola obchodu a služieb, Z. Kodálya 765, Galanta
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy202zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 700 €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu5odvetví chýba v meste Galantatypický nepokrytý dopyt 188 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Slovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácu, občianské združenie783 zmlúv za 3 roky · 39 275 838 € · naposledy 7. 10. 2026Ministertvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže slovenskej republiky325 zmlúv za 3 roky · 54 627 256 € · naposledy 19. 5. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen207 zmlúv za 3 roky · 1 063 059 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 3 729 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Správa a údržba ciest Trnavského…Trnavská cestná spoločnosť s.r.o.Zdravá župa, s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Galanta
SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o.Samsung SDS Global SCL Slovakia, s.r.o.COOP Jednota Galanta, spotrebné družstvoAutoprofit, s.r.o.KL Logistic Service spol. s r.o.Všetky firmy v obci Galanta ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.