Obec Kačanov
Kačanov · Všeobecná verejná správa
187 €tržby 2013+15 922 €zisk 2013aktívna 53 rokov5 až 9 zamestnancov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 187 €, výsledok hospodárenia 15 922 €
Obec Kačanov (IČO 00325287), sídlo Kačanov, je v registri zapísaná od 1. 7. 1973 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Obec Kačanov
Obec Kačanov má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 5 až 9 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.
Štatutár Obec Kačanov
Podľa Registra právnických osôb koná za Obec Kačanov 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Obec Kačanov
Za rok 2013 má Obec Kačanov v závierke tržby 187 €, a výsledok hospodárenia +15 922 €.
Všetky čísla zo závierok Obec Kačanov (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 187 € | 15 922 € | 290 466 € | 210 259 € | 2 910 € | — | +8 537,0 % |
Riziko: zaplatí Obec Kačanov?
Obec Kačanov a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 62 zmlúv s dodávateľom Obec Kačanov v objeme 744 631 € z rokov 2012 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo vnútra SR (Sekcia európskych programov MV SR): 418 564 € v 4 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2023, 252 226 € v 11 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 8 | 13 030 € |
| 2025 | 16 | 70 882 € |
| 2024 | 12 | 11 731 € |
| 2023 | 11 | 252 226 € |
| 2022 | 4 | 72 297 € |
| 2021 | 4 | 129 423 € |
| 2020 | 2 | 5 479 € |
| 2019 | 2 | 105 763 € |
| 2015 | 2 | 83 510 € |
| 2012 | 1 | 290 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Obec Kačanov
Dátum vzniku Obec Kačanov je 1. 7. 1973, teda pred 53 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiObec (obecný úrad), mesto (mestský úrad) · 313-5100/1571-18
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obvodný úrad Michalovce, hodnota zmluvy 290 €. Firma vznikla 1. 7. 1973.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 187 € · majetok 290 466 €
- Nový štatutár: Michal TomkoStarosta
- Najväčšia verejná zmluva: 129 423 €Objednávateľ Ministerstvo vnútra SR (Sekcia európskych programov MV SR). Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Obec Kačanov
- Všeobecná verejná správa
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Obec Kačanov v odvetví verejná správa a obrana
Obec Kačanov je v registri v odvetví Verejná správa a obrana (SK NACE 84), činnosť všeobecná verejná správa. V okrese Michalovce je v tomto odvetví 83 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Obec Kačanov 67. z 77.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Obec Vyšná HutkaVyšná Hutka · tržby 444 € (2013)
- Obec OrechováOrechová · tržby 441 € (2013)
- Obec KováčováKováčová · tržby 434 € (2013)
- Obec DlžínDlžín · tržby 433 € (2013)
- Obec DražiceDražice · tržby 433 € (2013)
- Obec Nový SvetNový Svet · tržby 431 € (2013)
- Obec DoľanyDoľany · tržby 431 € (2013)
- Obec IvančináIvančiná · tržby 428 € (2013)
- Obec ZávadaZávada · tržby 427 € (2013)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Obec Kačanov, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Obec Kačanov: Kačanov
Obec Kačanov sídli na adrese Kačanov 66, 072 05 Kačanov, okres Michalovce. V obci Kačanov je 38 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 12 660.
Kačanov: obyvatelia a dáta ›Okres Michalovce ›Adresár firiem v okrese Michalovce ›
Obec Kačanov: IČO, sídlo a základné údaje
Obec Kačanov (IČO 00325287) je obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad) so sídlom v obci Kačanov, okres Michalovce. Dátum vzniku je 1. 7. 1973, na trhu je 53 rokov a štatutárom je Michal Tomko. Za rok 2013 sú v závierke tržby 187 € a výsledok hospodárenia +15 922 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad) |
|---|---|
| Odvetvie | Všeobecná verejná správa (SK NACE 8411) |
| Vznik | 1. 7. 1973 |
| Obec | Kačanov |
| Okres | Okres Michalovce |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Obec Kačanov
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Obec Kačanov
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Obec Kačanov
- Tendre63súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 89 tis. €
- Granty a dotácie21výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy9 429zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 000 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Kačanovtypický nepokrytý dopyt 103 tis. €
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Poľovnícke združenie "Čajka"Kačanov
Najväčšie firmy v obci Kačanov
JK Simona s.r.o.Kosta Maria s.r.o.KOVASTEEL s.r.o.Volttage s. r. o.Všetky firmy v obci Kačanov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 84.11) v okrese Michalovce
Mesto MichalovceObec PalínObec ZalužiceObec Rakovec nad OndavouObec Žbince
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.