Mesto Pezinok
Pezinok · Všeobecná verejná správa
2 699 928 €tržby 2013−745 108 €strata 2013aktívna 53 rokov200 až 249 zamestnancov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 2 699 928 €, výsledok hospodárenia -745 108 €
Mesto Pezinok (IČO 00305022), sídlo Pezinok, je v registri zapísaná od 1. 7. 1973 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Mesto Pezinok
Mesto Pezinok má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 200 až 249 zamestnancov, osobné náklady v roku 2013 boli 3 683 510 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2013 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Kons uj Úč ROPO OV 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 14. 10. 2026.
Štatutár Mesto Pezinok
Podľa Registra právnických osôb koná za Mesto Pezinok 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Mesto Pezinok
Za rok 2013 má Mesto Pezinok v závierke tržby 2 699 928 €, a výsledok hospodárenia −745 108 €.
Všetky čísla zo závierok Mesto Pezinok (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 2 699 928 € | −745 108 € | 58 707 552 € | 50 636 808 € | 5 068 405 € | — | −27,6 % |
Riziko: zaplatí Mesto Pezinok?
Mesto Pezinok a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 2 251 zmlúv s dodávateľom Mesto Pezinok v objeme 23 342 051 € z rokov 2011 až 2027. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR: 4 808 928 € v 11 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2025, 5 123 989 € v 520 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2027 | 1 | 161 € |
| 2026 | 397 | 1 566 385 € |
| 2025 | 520 | 5 123 989 € |
| 2024 | 542 | 4 730 472 € |
| 2023 | 280 | 906 015 € |
| 2022 | 267 | 3 641 373 € |
| 2021 | 25 | 397 144 € |
| 2020 | 18 | 698 159 € |
| 2019 | 25 | 1 192 410 € |
| 2018 | 22 | 820 032 € |
| 2017 | 20 | 143 920 € |
| 2016 | 21 | 255 280 € |
| 2015 | 23 | 151 090 € |
| 2014 | 27 | 2 347 944 € |
| 2013 | 27 | 626 524 € |
| 2012 | 30 | 605 917 € |
| 2011 | 1 | 43 596 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Mesto Pezinok
Dátum vzniku Mesto Pezinok je 1. 7. 1973, teda pred 53 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiObec (obecný úrad), mesto (mestský úrad) · 9926/2023
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Justičná akadémia Slovenskej republiky, hodnota zmluvy 1 730 €. Firma vznikla 1. 7. 1973.
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2020662226 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 2 699 928 € · majetok 58 707 552 €
- Najväčšia verejná zmluva: 2 370 499 €Objednávateľ Bratislavský samosprávny kraj. Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. IROP-Z-302021CAG1-221-94
- Nový štatutár: JUDr. Roman MácsPrimátor
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Mesto Pezinok
- Všeobecná verejná správa
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Mesto Pezinok v odvetví verejná správa a obrana
Mesto Pezinok je v registri v odvetví Verejná správa a obrana (SK NACE 84), činnosť všeobecná verejná správa. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 21 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Mesto Pezinok 1. z 15.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Mesto ŽilinaŽilina · tržby 5 942 300 € (2013)
- Mesto SninaSnina · tržby 5 791 653 € (2013)
- Mesto Banská BystricaBanská Bystrica · tržby 5 691 438 € (2013)
- Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republikyBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 5 518 523 € (2013)
- Mesto Nové Mesto nad VáhomNové Mesto nad Váhom · tržby 5 346 783 € (2013)
- Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republikyBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 5 132 092 € (2013)
- Mesto PartizánskePartizánske · tržby 4 952 585 € (2013)
- Obec PodhájskaPodhájska · tržby 4 947 490 € (2013)
- Mesto Veľký MederVeľký Meder · tržby 4 547 279 € (2013)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Mesto Pezinok, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Mesto Pezinok: Pezinok
Mesto Pezinok sídli na adrese Radničné námestie 7, 902 14 Pezinok, okres Pezinok. V obci Pezinok je 5 207 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 500. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Pezinok: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›
Mesto Pezinok: IČO, sídlo a základné údaje
Mesto Pezinok (IČO 00305022) je obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad) so sídlom v obci Pezinok, okres Pezinok. Dátum vzniku je 1. 7. 1973, na trhu je 53 rokov a štatutárom je JUDr. Roman Mács. Za rok 2013 sú v závierke tržby 2 699 928 € a výsledok hospodárenia −745 108 €, počet zamestnancov podľa registra je 200 až 249.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad) |
|---|---|
| Odvetvie | Všeobecná verejná správa (SK NACE 8411) |
| Vznik | 1. 7. 1973 |
| Obec | Pezinok |
| Okres | Okres Pezinok |
| Účtovných závierok v registri | 29 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Mesto Pezinok
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Mesto Pezinok
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Mesto Pezinok
- Tendre4súťaže štátu podľa webu firmy s lehotou do mesiacatypická hodnota 536 tis. €
- Granty a dotácie18výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy9 444zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 000 €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Pezinoktypický nepokrytý dopyt 872 tis. €
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Bratislavská integrovaná doprava, a.s.EKOPACK SLOVAKIA, s.r.o.BLOOM GROUP s. r. o.BONIT REAL s.r.o.Združenie obcí - Cyklodoprava v okrese…
Najväčšie firmy v obci Pezinok
Lyreco CE, SEKARIREAL SLOVAKIA, a.s.BRENNTAG SLOVAKIA s.r.o.HOTIS RECYCLING SLOVAKIA s.r.o.HOPI SK s.r.o.Všetky firmy v obci Pezinok ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 84.11) v okrese Pezinok
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.