Poľnohospodárske družstvo Dechtice
Dechtice · Pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien
1 293 256 €tržby 2025 ▼ 22 %−263 238 €strata 2025aktívna 33 rokov10 zamestnancov (2024)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 1 135 551 €, výsledok hospodárenia 30 192 €
- 13 : tržby 1 088 678 €, výsledok hospodárenia 24 543 €
- 14 : tržby 1 006 167 €, výsledok hospodárenia -176 597 €
- 15 : tržby 1 030 185 €, výsledok hospodárenia 14 701 €
- 16 : tržby 1 223 234 €, výsledok hospodárenia 20 847 €
- 17 : tržby 1 061 250 €, výsledok hospodárenia 14 977 €
- 18 : tržby 976 178 €, výsledok hospodárenia 3 322 €
- 19 : tržby 1 097 519 €, výsledok hospodárenia 1 093 €
- 20 : tržby 1 189 080 €, výsledok hospodárenia 4 240 €
- 21 : tržby 1 382 933 €, výsledok hospodárenia 38 996 €
- 22 : tržby 1 559 585 €, výsledok hospodárenia 231 760 €
- 23 : tržby 1 666 763 €, výsledok hospodárenia 162 010 €
- 24 : tržby 1 664 821 €, výsledok hospodárenia -61 430 €
- 25 : tržby 1 293 256 €, výsledok hospodárenia -263 238 €
Poľnohospodárske družstvo Dechtice (IČO 00207667) mala v roku 2025 tržby 1 293 256 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Poľnohospodárske družstvo Dechtice
V roku 2024 mala Poľnohospodárske družstvo Dechtice priemerne 10 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 605 243 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 3 369 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Trnava bola v roku 2024 1 825 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 605 243 € | 415 587 € |
| 2024 | 10 | 580 704 € | 404 236 € |
| 2023 | 10 | 570 422 € | 394 435 € |
| 2022 | 10 | 501 828 € | 357 615 € |
| 2021 | — | 459 104 € | 330 817 € |
| 2020 | 10 | 454 838 € | 323 246 € |
| 2019 | — | 433 097 € | 312 833 € |
| 2018 | — | 412 689 € | 295 203 € |
| 2017 | — | 427 070 € | 299 673 € |
| 2016 | — | 450 125 € | 325 039 € |
| 2015 | — | 462 530 € | 334 224 € |
| 2014 | — | 467 517 € | 337 663 € |
| 2013 | — | 440 830 € | 318 558 € |
| 2012 | — | 395 209 € | 287 107 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2024 a priemerná hrubá mzda
- Poľnohospodárske družstvo Dechtice, mzdové náklady na zamestnanca3 369 €
- Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Trnava1 825 €
- Všetky odvetvia v okrese Trnava1 761 €
- Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov na Slovensku1 484 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2024, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 69 % 415 587 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 152 085 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2024 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 4. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Predstavenstvo Poľnohospodárske družstvo Dechtice
Podľa Registra právnických osôb konajú za Poľnohospodárske družstvo Dechtice 2 členovia predstavenstva. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločníci Poľnohospodárske družstvo Dechtice
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Poľnohospodárske družstvo Dechtice
Za rok 2025 má Poľnohospodárske družstvo Dechtice v závierke tržby 1 293 256 €, o 22,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −263 238 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 1 666 763 €.
Výkaz ziskov a strát Poľnohospodárske družstvo Dechtice
Najvyššie tržby: rok 2023, 1 666 763 €. Najnižšie: rok 2018, 976 178 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 293 256 € |
| 2024 | 1 664 821 € |
| 2023 | 1 666 763 € |
| 2022 | 1 559 585 € |
| 2021 | 1 382 933 € |
| 2020 | 1 189 080 € |
| 2019 | 1 097 519 € |
| 2018 | 976 178 € |
| 2017 | 1 061 250 € |
| 2016 | 1 223 234 € |
| 2015 | 1 030 185 € |
| 2014 | 1 006 167 € |
| 2013 | 1 088 678 € |
| 2012 | 1 135 551 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 27. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 11 rokoch, strata v 3 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 45 416 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −263 238 € |
| 2024 | −61 430 € |
| 2023 | 162 010 € |
| 2022 | 231 760 € |
| 2021 | 38 996 € |
| 2020 | 4 240 € |
| 2019 | 1 093 € |
| 2018 | 3 322 € |
| 2017 | 14 977 € |
| 2016 | 20 847 € |
| 2015 | 14 701 € |
| 2014 | −176 597 € |
| 2013 | 24 543 € |
| 2012 | 30 192 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 27. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Poľnohospodárske družstvo Dechtice
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −20,4 %, medián odvetvia +3,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Poľnohospodárske družstvo Dechtice | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −20,4 % | +3,1 % |
| 2024 | −3,7 % | +3,0 % |
| 2023 | +9,7 % | +1,9 % |
| 2022 | +14,9 % | +4,1 % |
| 2021 | +2,8 % | +3,3 % |
| 2020 | +0,4 % | +1,3 % |
| 2019 | +0,1 % | +1,7 % |
| 2018 | +0,3 % | +2,2 % |
| 2017 | +1,4 % | +2,9 % |
| 2016 | +1,7 % | +3,3 % |
| 2015 | +1,4 % | +1,9 % |
| 2014 | −17,6 % | — |
| 2013 | +2,3 % | — |
| 2012 | +2,7 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 27. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 13 rokov, najviac v roku 2016 (+18,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −22,3 % |
| 2024 | −0,1 % |
| 2023 | +6,9 % |
| 2022 | +12,8 % |
| 2021 | +16,3 % |
| 2020 | +8,3 % |
| 2019 | +12,4 % |
| 2018 | −8,0 % |
| 2017 | −13,2 % |
| 2016 | +18,7 % |
| 2015 | +2,4 % |
| 2014 | −7,6 % |
| 2013 | −4,1 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 27. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Poľnohospodárske družstvo Dechtice
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 2 318 794 €, vlastné imanie 1 266 473 € a záväzky 1 051 296 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 318 794 € | 1 266 473 € | 1 051 296 € |
| 2024 | 2 463 275 € | 1 528 316 € | 933 797 € |
| 2023 | 2 441 803 € | 1 589 081 € | 851 898 € |
| 2022 | 2 273 615 € | 1 427 206 € | 846 409 € |
| 2021 | 1 901 338 € | 1 198 951 € | 700 244 € |
| 2020 | 1 913 893 € | 1 162 079 € | 742 171 € |
| 2019 | 2 178 519 € | 1 138 364 € | 1 033 725 € |
| 2018 | 2 109 620 € | 1 162 746 € | 938 301 € |
| 2017 | 1 778 305 € | 1 159 460 € | 608 129 € |
| 2016 | 1 960 152 € | 1 144 509 € | 815 643 € |
| 2015 | 1 687 954 € | 1 124 342 € | 563 612 € |
| 2014 | 1 714 037 € | 1 110 057 € | 603 980 € |
| 2013 | 1 827 319 € | 1 286 789 € | 540 530 € |
| 2012 | 1 518 931 € | 1 261 787 € | 257 144 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 27. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Poľnohospodárske družstvo Dechtice (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 293 256 € | −263 238 € | 2 318 794 € | 1 266 473 € | 1 051 296 € | 329 777 € | −20,4 % |
| 2024 | 1 664 821 € | −61 430 € | 2 463 275 € | 1 528 316 € | 933 797 € | 434 826 € | −3,7 % |
| 2023 | 1 666 763 € | 162 010 € | 2 441 803 € | 1 589 081 € | 851 898 € | 649 923 € | +9,7 % |
| 2022 | 1 559 585 € | 231 760 € | 2 273 615 € | 1 427 206 € | 846 409 € | 645 071 € | +14,9 % |
| 2021 | 1 382 933 € | 38 996 € | 1 901 338 € | 1 198 951 € | 700 244 € | 360 823 € | +2,8 % |
| 2020 | 1 189 080 € | 4 240 € | 1 913 893 € | 1 162 079 € | 742 171 € | 344 624 € | +0,4 % |
| 2019 | 1 097 519 € | 1 093 € | 2 178 519 € | 1 138 364 € | 1 033 725 € | 257 223 € | +0,1 % |
| 2018 | 976 178 € | 3 322 € | 2 109 620 € | 1 162 746 € | 938 301 € | 296 568 € | +0,3 % |
| 2017 | 1 061 250 € | 14 977 € | 1 778 305 € | 1 159 460 € | 608 129 € | 338 480 € | +1,4 % |
| 2016 | 1 223 234 € | 20 847 € | 1 960 152 € | 1 144 509 € | 815 643 € | 419 340 € | +1,7 % |
| 2015 | 1 030 185 € | 14 701 € | 1 687 954 € | 1 124 342 € | 563 612 € | 396 784 € | +1,4 % |
| 2014 | 1 006 167 € | −176 597 € | 1 714 037 € | 1 110 057 € | 603 980 € | 269 417 € | −17,6 % |
| 2013 | 1 088 678 € | 24 543 € | 1 827 319 € | 1 286 789 € | 540 530 € | 463 663 € | +2,3 % |
| 2012 | 1 135 551 € | 30 192 € | 1 518 931 € | 1 261 787 € | 257 144 € | 459 652 € | +2,7 % |
Riziko: zaplatí Poľnohospodárske družstvo Dechtice?
Poľnohospodárske družstvo Dechtice a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 41 zmlúv s dodávateľom Poľnohospodárske družstvo Dechtice v objeme 310 505 € z rokov 2012 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Pôdohospodárska platobná agentúra: 166 045 € v 11 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2022, 54 865 € v 6 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 450 € |
| 2025 | 2 | 18 367 € |
| 2024 | 4 | 52 186 € |
| 2023 | 5 | 43 560 € |
| 2022 | 6 | 54 865 € |
| 2021 | 3 | 33 761 € |
| 2020 | 3 | 29 002 € |
| 2019 | 1 | 15 161 € |
| 2018 | 4 | 12 911 € |
| 2017 | 2 | 16 125 € |
| 2016 | 3 | 17 196 € |
| 2015 | 4 | 7 907 € |
| 2014 | 1 | 3 140 € |
| 2013 | 1 | 4 995 € |
| 2012 | 1 | 878 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Poľnohospodárske družstvo Dechtice
Dátum vzniku Poľnohospodárske družstvo Dechtice je 14. 4. 1993, teda pred 33 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020391373
- Vznik spoločnostiDružstvo · Dr/143/T
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Plemenárske služby Slovenskej republiky, š. p., hodnota zmluvy 878 €. Firma vznikla 14. 4. 1993.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 1 135 551 € · majetok 1 518 931 €
- Nový zápis v registri: Marián MachalaČlen dozorného orgánu
- Nový štatutár: Ing. Adrián SelnekovičPredstavenstvo
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 1 293 256 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Poľnohospodárske družstvo Dechtice
- podnikanie v poľnohospodárskej výrobe, vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov na účely spracovania a ďalšieho predaja
- zabezpečovanie hospodárskych, sociálnych a iných potrieb svojich členov za podmienok určených členskou schôdzou alebo predstavenstvom družstva
- iná hospodárska činnosť
- maloobchod s batériami-akumulátormi
- maloobchod s mäsom a mäsovými výrobkami
- zámočníctvo-výroba kovových konštrukcií
- staviteľ-vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok
- cestná motorová doprava
- mäsiarstvo a údenárstvo
- výroba nápojov
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Poľnohospodárske družstvo Dechtice v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat
Poľnohospodárske družstvo Dechtice je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01), činnosť pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 102 765 € (3 907 závierok), Poľnohospodárske družstvo Dechtice má 1 293 256 €, čo je 13-násobok mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 447 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Poľnohospodárske družstvo Dechtice 29. z 83.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 644 €, polovica do 102 765 €, tri štvrtiny do 607 012 €; 10 % firiem má viac než 2 034 431 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 892 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 644 € |
| medián | 102 765 € |
| horný kvartil | 607 012 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 034 431 € |
| Poľnohospodárske družstvo Dechtice | 1 293 256 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Poľnohospodárske družstvo Dechtice
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Poľnohospodárske družstvo Dechtice s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Poľnohospodárske družstvo Dechtice | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 293 256 € | 102 765 € |
| 2024 | 1 664 821 € | 98 286 € |
| 2023 | 1 666 763 € | 100 540 € |
| 2022 | 1 559 585 € | 101 550 € |
| 2021 | 1 382 933 € | 101 818 € |
| 2020 | 1 189 080 € | 91 974 € |
| 2019 | 1 097 519 € | 96 819 € |
| 2018 | 976 178 € | 106 147 € |
| 2017 | 1 061 250 € | 110 207 € |
| 2016 | 1 223 234 € | 99 167 € |
| 2015 | 1 030 185 € | 106 031 € |
| 2014 | 1 006 167 € | — |
| 2013 | 1 088 678 € | — |
| 2012 | 1 135 551 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 27. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Poľnohospodárske družstvo Dechtice | 1 293 256 € |
|---|---|
| medián okresu Trnava | 262 314 € |
| medián kraja | 215 636 € |
| medián Slovenska | 102 765 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 27. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SAXAGRO, s.r.o.Zatín · tržby 2 964 104 € (2025)
- Poľnohospodárske družstvo VažecVažec · tržby 2 962 544 € (2025)
- Poľnohospodárske družstvo Melčice - LieskovéMelčice-Lieskové · tržby 2 959 871 € (2025)
- Poľnohospodárske družstvo PodlužanyPodlužany · tržby 2 959 487 € (2025)
- AGREN, s.r.o.Trebišov · tržby 2 947 977 € (2025)
- Poľnohospodárske družstvo "Magura", ZborovZborov · tržby 2 946 136 € (2025)
- Poľnohospodárske družstvo Jaslovské BohuniceJaslovské Bohunice · tržby 2 946 121 € (2025)
- GOODGRAIN, s.r.o.Streda nad Bodrogom · tržby 2 945 273 € (2025)
- Farma Východná p.d.Východná · tržby 2 934 861 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Poľnohospodárske družstvo Dechtice, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Poľnohospodárske družstvo Dechtice: Dechtice
Poľnohospodárske družstvo Dechtice sídli na adrese 919 53 Dechtice, okres Trnava. V obci Dechtice je 216 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 708.
Dechtice: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›
Poľnohospodárske družstvo Dechtice: IČO, sídlo a základné údaje
Poľnohospodárske družstvo Dechtice (IČO 00207667) je družstvo so sídlom v obci Dechtice, okres Trnava. Dátum vzniku je 14. 4. 1993, na trhu je 33 rokov a štatutármi sú Ing. Adrián Selnekovič a Štefan Uher. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 293 256 € a výsledok hospodárenia −263 238 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Družstvo |
|---|---|
| Odvetvie | Pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien (SK NACE 0111) |
| Základné imanie | 97 319 € |
| Vznik | 14. 4. 1993 |
| Obec | Dechtice |
| Okres | Okres Trnava |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 27. 9. 2026.
V odvetví pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01) Poľnohospodárske družstvo Dechtice patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 1 293 256 €, typická firma odvetvia 102 765 €, čo je 13-násobok mediánu (medián z 3 907 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Pestovanie plodín a chov zvierat: tržby a mzdy ›Pestovanie plodín a chov zvierat v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›
Sieť prepojení firmy Poľnohospodárske družstvo Dechtice
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Poľnohospodárske družstvo Dechtice
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Poľnohospodárske družstvo Dechtice
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 969 tis. €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
- Končiace zmluvy215zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 500 €
- Výhry konkurentov49firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 68 tis. €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Dechticetypický nepokrytý dopyt 529 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
PÔDOHOSPODÁRSKA PLATOBNÁ AGENTÚRA3 172 zmlúv za 3 roky · 65 120 457 € · naposledy 9. 9. 2026Slovenský pozemkový fond518 zmlúv za 3 roky · 2 190 353 € · naposledy 14. 10. 2026Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR412 zmlúv za 3 roky · 153 188 € · naposledy 8. 9. 2026 Všetkých 477 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
RENTA PLUS TRNAVA, s.r.o.Selnekovič family s. r. o.TRACTION Slovakia, s.r.o.JRD - HOSTAK s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Dechtice
Filson Slovakia s.r.o.CHRVALA s.r.o.Bitúnok Dechtice s.r.o.PL - REALITY, s.r.o.GASPARI s.r.o.Všetky firmy v obci Dechtice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 01.11) v okrese Trnava
Poľnohospodárske družstvo KRUPÁ v Dolnej…Agro Boleráz, s.r.o.SELEKT VÝSKUMNÝ A ŠĽACHTITEĽSKÝ ÚSTAV, a.s.Poľnohospodárske družstvo Špačince, družstvoAGROLET, spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.