Stavebné bytové družstvo
Šaľa · Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
1 039 943 €tržby 2025 ▲ 8 %+45 202 €zisk 2025aktívna 66 rokov10 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 786 643 €, výsledok hospodárenia 53 173 €
- 13 : tržby 786 870 €, výsledok hospodárenia 18 406 €
- 14 : tržby 790 315 €, výsledok hospodárenia 47 478 €
- 15 : tržby 784 243 €, výsledok hospodárenia 9 013 €
- 16 : tržby 777 125 €, výsledok hospodárenia 11 605 €
- 17 : tržby 803 367 €, výsledok hospodárenia 8 475 €
- 18 : tržby 796 995 €, výsledok hospodárenia 9 546 €
- 19 : tržby 837 541 €, výsledok hospodárenia 28 459 €
- 20 : tržby 840 695 €, výsledok hospodárenia 31 921 €
- 21 : tržby 828 751 €, výsledok hospodárenia 18 253 €
- 22 : tržby 874 974 €, výsledok hospodárenia 6 317 €
- 23 : tržby 973 686 €, výsledok hospodárenia 37 232 €
- 24 : tržby 964 331 €, výsledok hospodárenia 10 497 €
- 25 : tržby 1 039 943 €, výsledok hospodárenia 45 202 €
Stavebné bytové družstvo (IČO 00170747) mala v roku 2025 tržby 1 039 943 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Stavebné bytové
V roku 2025 mala Stavebné bytové priemerne 10 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 500 726 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 2 823 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Nehnuteľnosti v okrese Šaľa bola v roku 2024 1 848 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 10 | 500 726 € | 338 798 € |
| 2024 | 9 | 465 783 € | 311 816 € |
| 2023 | 9 | 425 980 € | 287 163 € |
| 2022 | 10 | 401 498 € | 276 589 € |
| 2021 | 9 | 340 888 € | 234 000 € |
| 2020 | 9 | 335 865 € | 229 748 € |
| 2019 | — | 341 214 € | 235 106 € |
| 2018 | — | 304 797 € | 208 172 € |
| 2017 | — | 354 831 € | 244 562 € |
| 2016 | — | 324 545 € | 218 000 € |
| 2015 | — | 328 957 € | 221 267 € |
| 2014 | — | 324 238 € | 218 119 € |
| 2013 | — | 317 266 € | 210 825 € |
| 2012 | — | 301 919 € | 202 777 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- Stavebné bytové, mzdové náklady na zamestnanca2 823 €
- Nehnuteľnosti v okrese Šaľa (2024)1 848 €
- Všetky odvetvia v okrese Šaľa1 704 €
- Nehnuteľnosti na Slovensku1 662 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2024, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Nehnuteľnosti, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 68 % 338 798 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 128 699 €
- Odmeny členom orgánov 2,7 % 13 471 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Predstavenstvo Stavebné bytové
Podľa Registra právnických osôb konajú za Stavebné bytové 7 členov predstavenstva. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločníci Stavebné bytové
V registri sú zapísaní 5 spoločníkov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Stavebné bytové
Za rok 2025 má Stavebné bytové v závierke tržby 1 039 943 €, o 7,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +45 202 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 1 039 943 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 7 870 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Stavebné bytové
Najvyššie tržby: rok 2025, 1 039 943 €. Najnižšie: rok 2016, 777 125 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 039 943 € |
| 2024 | 964 331 € |
| 2023 | 973 686 € |
| 2022 | 874 974 € |
| 2021 | 828 751 € |
| 2020 | 840 695 € |
| 2019 | 837 541 € |
| 2018 | 796 995 € |
| 2017 | 803 367 € |
| 2016 | 777 125 € |
| 2015 | 784 243 € |
| 2014 | 790 315 € |
| 2013 | 786 870 € |
| 2012 | 786 643 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 14 rokoch, strata v 0 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 335 577 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 45 202 € |
| 2024 | 10 497 € |
| 2023 | 37 232 € |
| 2022 | 6 317 € |
| 2021 | 18 253 € |
| 2020 | 31 921 € |
| 2019 | 28 459 € |
| 2018 | 9 546 € |
| 2017 | 8 475 € |
| 2016 | 11 605 € |
| 2015 | 9 013 € |
| 2014 | 47 478 € |
| 2013 | 18 406 € |
| 2012 | 53 173 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Stavebné bytové
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +4,3 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Stavebné bytové | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +4,3 % | +8,8 % |
| 2024 | +1,1 % | +6,0 % |
| 2023 | +3,8 % | +4,1 % |
| 2022 | +0,7 % | +4,6 % |
| 2021 | +2,2 % | +4,4 % |
| 2020 | +3,8 % | +3,4 % |
| 2019 | +3,4 % | +3,2 % |
| 2018 | +1,2 % | +3,6 % |
| 2017 | +1,1 % | +5,1 % |
| 2016 | +1,5 % | +4,6 % |
| 2015 | +1,1 % | +4,2 % |
| 2014 | +6,0 % | — |
| 2013 | +2,3 % | — |
| 2012 | +6,8 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 13 rokov, najviac v roku 2023 (+11,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +7,8 % |
| 2024 | −1,0 % |
| 2023 | +11,3 % |
| 2022 | +5,6 % |
| 2021 | −1,4 % |
| 2020 | +0,4 % |
| 2019 | +5,1 % |
| 2018 | −0,8 % |
| 2017 | +3,4 % |
| 2016 | −0,9 % |
| 2015 | −0,8 % |
| 2014 | +0,4 % |
| 2013 | 0,0 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Stavebné bytové
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 18 502 112 €, vlastné imanie 1 811 136 € a záväzky 16 684 339 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 18 502 112 € | 1 811 136 € | 16 684 339 € |
| 2024 | 18 557 450 € | 1 838 680 € | 16 711 453 € |
| 2023 | 19 328 409 € | 1 922 002 € | 17 398 802 € |
| 2022 | 20 751 300 € | 1 974 266 € | 18 769 482 € |
| 2021 | 19 169 473 € | 2 155 012 € | 17 006 826 € |
| 2020 | 18 055 613 € | 2 243 094 € | 15 783 599 € |
| 2019 | 17 508 263 € | 2 295 029 € | 15 205 123 € |
| 2018 | 15 532 812 € | 2 564 569 € | 12 954 445 € |
| 2017 | 15 269 509 € | 2 665 720 € | 12 591 110 € |
| 2016 | 14 395 097 € | 2 858 923 € | 11 513 372 € |
| 2015 | 16 324 293 € | 3 040 518 € | 13 269 466 € |
| 2014 | 16 177 926 € | 3 130 443 € | 13 036 514 € |
| 2013 | 16 487 362 € | 3 104 749 € | 13 375 681 € |
| 2012 | 17 000 839 € | 3 152 449 € | 13 832 593 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Stavebné bytové (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 039 943 € | 45 202 € | 18 502 112 € | 1 811 136 € | 16 684 339 € | 485 187 € | +4,3 % |
| 2024 | 964 331 € | 10 497 € | 18 557 450 € | 1 838 680 € | 16 711 453 € | 434 694 € | +1,1 % |
| 2023 | 973 686 € | 37 232 € | 19 328 409 € | 1 922 002 € | 17 398 802 € | 449 405 € | +3,8 % |
| 2022 | 874 974 € | 6 317 € | 20 751 300 € | 1 974 266 € | 18 769 482 € | 376 305 € | +0,7 % |
| 2021 | 828 751 € | 18 253 € | 19 169 473 € | 2 155 012 € | 17 006 826 € | 361 371 € | +2,2 % |
| 2020 | 840 695 € | 31 921 € | 18 055 613 € | 2 243 094 € | 15 783 599 € | 388 087 € | +3,8 % |
| 2019 | 837 541 € | 28 459 € | 17 508 263 € | 2 295 029 € | 15 205 123 € | 338 347 € | +3,4 % |
| 2018 | 796 995 € | 9 546 € | 15 532 812 € | 2 564 569 € | 12 954 445 € | 336 097 € | +1,2 % |
| 2017 | 803 367 € | 8 475 € | 15 269 509 € | 2 665 720 € | 12 591 110 € | 361 425 € | +1,1 % |
| 2016 | 777 125 € | 11 605 € | 14 395 097 € | 2 858 923 € | 11 513 372 € | 338 199 € | +1,5 % |
| 2015 | 784 243 € | 9 013 € | 16 324 293 € | 3 040 518 € | 13 269 466 € | 336 362 € | +1,1 % |
| 2014 | 790 315 € | 47 478 € | 16 177 926 € | 3 130 443 € | 13 036 514 € | 369 848 € | +6,0 % |
| 2013 | 786 870 € | 18 406 € | 16 487 362 € | 3 104 749 € | 13 375 681 € | 359 888 € | +2,3 % |
| 2012 | 786 643 € | 53 173 € | 17 000 839 € | 3 152 449 € | 13 832 593 € | 405 019 € | +6,8 % |
Riziko: zaplatí Stavebné bytové?
Stavebné bytové a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 18 zmlúv s dodávateľom Stavebné bytové v objeme 3 021 738 € z rokov 2012 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Štátny fond rozvoja bývania: 3 021 678 € v 9 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2026, 2 255 000 € v 7 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 7 | 2 255 000 € |
| 2025 | 3 | 60 € |
| 2024 | 2 | 0 € |
| 2023 | 1 | 0 € |
| 2022 | 1 | 0 € |
| 2018 | 1 | 53 660 € |
| 2017 | 1 | 72 650 € |
| 2015 | 1 | 435 130 € |
| 2012 | 1 | 205 238 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Stavebné bytové
Dátum vzniku Stavebné bytové je 19. 12. 1959, teda pred 66 rokmi. Skoršie obchodné meno: Okresné stavebné bytové družstvo Galanta. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 21 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiDružstvo · Dr/10084/T
- Zmena obchodného menaPredtým Okresné stavebné bytové družstvo Galanta, odvtedy Stavebné bytové družstvo.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021009287
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Štátny fond rozvoja bývania, hodnota zmluvy 205 238 €. Firma vznikla 19. 12. 1959.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 786 643 € · majetok 17 000 839 €
- Nový zápis v registri: Csilla BorovskáČlen dozorného orgánu
- Nový štatutár: Juraj KonrádPredstavenstvo
- Nový štatutár: Ľuboš JarošPredstavenstvo
- Nový štatutár: Mgr. Miroslav SzárazPredstavenstvo
- Nový zápis v registri: Miroslav MurcinČlen dozorného orgánu
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 1 039 943 €.
- Najväčšia verejná zmluva: 490 000 €Objednávateľ Štátny fond rozvoja bývania. Zmluva o úvere
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Stavebné bytové
- -základným predmetom činnosti družstva je prevádzkovanie družstevných bytových a nebytových objektov, výstavba družstevných bytových a nebytových objektov, investorská činnosť spojená s výstavbou a prevádzkovaním týchto objektov a obstarávanie služieb spojených so správou a prevádzkovaním týchto objektov,
- -ďalším predmetom činnosti družstva je vedenie účtovnej evidencie, vodoinštalatérstvo, zámočníctvo, kovoobrábanie,obkladačské práce, demolácie a zemné práce, podlahárstvo, kurenárstvo, sklenárstvo, zváračstvo, maliarske a natieračské práce, montáž sadrokartónov, ručné výkopové práce, nákladná cestná doprava do 3,5 t, uskutočňovanie služieb s mechanizmami, kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti, kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby, služieb v rozsahu voľnej živnosti, uskutočnovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien, obstarávanie služieb spojených so správou bytového a nebytového fondu
- prevádzkovanie a vysielanie v káblových rozvodoch v meste Šaľa
- správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Stavebné bytové v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
Stavebné bytové je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), Stavebné bytové má 1 039 943 €, čo je 23-násobok mediánu. V okrese Šaľa je v tomto odvetví 272 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Stavebné bytové 2. z 171.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 458 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 662 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 458 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 662 € |
| Stavebné bytové | 1 039 943 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Stavebné bytové
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Stavebné bytové s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Stavebné bytové | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 039 943 € | 45 458 € |
| 2024 | 964 331 € | 41 451 € |
| 2023 | 973 686 € | 39 296 € |
| 2022 | 874 974 € | 39 137 € |
| 2021 | 828 751 € | 36 517 € |
| 2020 | 840 695 € | 38 849 € |
| 2019 | 837 541 € | 41 631 € |
| 2018 | 796 995 € | 41 078 € |
| 2017 | 803 367 € | 40 922 € |
| 2016 | 777 125 € | 41 408 € |
| 2015 | 784 243 € | 40 006 € |
| 2014 | 790 315 € | — |
| 2013 | 786 870 € | — |
| 2012 | 786 643 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Stavebné bytové | 1 039 943 € |
|---|---|
| medián okresu Šaľa | 48 650 € |
| medián kraja | 46 211 € |
| medián Slovenska | 45 458 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MVGM Property Management Slovakia s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 577 563 € (2025)
- MARTIVA Group s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 566 489 € (2025)
- SOFIS, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 558 738 € (2025)
- SPRÁVA MESTSKÉHO MAJETKU, s.r.o.Skalica · tržby 2 555 230 € (2025)
- KC PRESTIGE, s.r.o.Sládkovičovo · tržby 2 549 829 € (2025)
- CPA 18 Con s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 545 404 € (2025)
- Vesat, a. s.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 2 543 191 € (2015)
- ŠARIŠ CENTRUM, a.s.Bardejov · tržby 2 542 774 € (2025)
- JTPI, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 540 427 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Stavebné bytové, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Stavebné bytové: Šaľa
Stavebné bytové sídli na adrese Horná č.926/1, 927 01 Šaľa, okres Šaľa. V obci Šaľa je 3 660 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 744.
Šaľa: obyvatelia a dáta ›Okres Šaľa ›Adresár firiem v okrese Šaľa ›
Stavebné bytové: IČO, sídlo a základné údaje
Stavebné bytové družstvo (IČO 00170747) je družstvo so sídlom v obci Šaľa, okres Šaľa. Dátum vzniku je 19. 12. 1959, na trhu je 66 rokov a štatutármi sú JUDr. Miroslav Záhorák, Juraj Konrád a 5 ďalších. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 039 943 € a výsledok hospodárenia +45 202 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Družstvo |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832) |
| Základné imanie | 3 467 € |
| Vznik | 19. 12. 1959 |
| Skoršie názvy | Okresné stavebné bytové družstvo Galanta |
| Obec | Šaľa |
| Okres | Okres Šaľa |
| Vyrubená daň z príjmov | 7 870 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 15 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) Stavebné bytové družstvo patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 1 039 943 €, typická firma odvetvia 45 458 €, čo je 23-násobok mediánu (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Šaľa ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Šaľa ›
Sieť prepojení firmy Stavebné bytové
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Stavebné bytové
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Stavebné bytové
- Tendre122súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy431zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
- Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 324 tis. €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Šaľatypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Štátny fond rozvoja bývania2 899 zmlúv za 3 roky · 1 008 027 058 € · naposledy 12. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.356 zmlúv za 3 roky · 30 001 € · naposledy 7. 10. 2026Mesto Košice184 zmlúv za 3 roky · 4 219 476 € · naposledy 5. 10. 2026 Všetkých 8 911 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Združenie záhradkárov - Šaľa - Veča
Najväčšie firmy v obci Šaľa
Duslo, a.s.IN VEST s.r.o.Shin Heung Precision Slovakia s.r.o.MENERT spol. s r.o.AGRORAMA, s.r.o.Všetky firmy v obci Šaľa ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.32) v okrese Šaľa
SVB a NP Váh 5Spoločenstvo vlastníkov bytov Mostová 1839SVB a NP Kukučínova 533SVB a NP DOLNÁ 6"SVBaNP Slnečná 1941"
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.