Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Malá hora 3, Martin
Martin · Stredné všeobecno-vzdelávacie školstvo
104 739 €tržby 2013−170 €strata 2013zaniknutá 31. 8. 2025
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 31. 8. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 104 739 €, výsledok hospodárenia -170 €
Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Malá hora 3, Martin (IČO 00160695), sídlo Martin, je v registri zapísaná od 1. 1. 1990 do 31. 8. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Malá hora 3, Martin
osobné náklady v roku 2013 boli 976 708 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2013 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Súvaha Úč ROPO SFOV 1-01) v Registri účtovných závierok, zber 13. 10. 2026.
Spoločník Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Malá hora 3, Martin
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Malá hora 3, Martin
Za rok 2013 má Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Malá hora 3, Martin v závierke tržby 104 739 €, a výsledok hospodárenia −170 €.
Všetky čísla zo závierok Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Malá hora 3, Martin (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 104 739 € | −170 € | 1 898 553 € | −2 625 € | 1 899 694 € | — | −0,2 % |
Riziko: zaplatí Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Malá hora 3, Martin?
Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Malá hora 3, Martin a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 77 zmlúv s dodávateľom Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Malá hora 3, Martin v objeme 646 058 € z rokov 2012 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR: 315 676 € v 3 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2019, 315 676 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 11 | 48 017 € |
| 2024 | 4 | 38 180 € |
| 2023 | 11 | 35 361 € |
| 2022 | 8 | 1 501 € |
| 2021 | 5 | 1 100 € |
| 2020 | 3 | 2 400 € |
| 2019 | 2 | 315 676 € |
| 2018 | 3 | 3 050 € |
| 2017 | 5 | 2 051 € |
| 2016 | 4 | 2 051 € |
| 2015 | 6 | 1 958 € |
| 2014 | 6 | 188 819 € |
| 2013 | 3 | 1 € |
| 2012 | 6 | 5 895 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Malá hora 3, Martin
Dátum vzniku Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Malá hora 3, Martin je 1. 1. 1990. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnosti331 · 100008013
- Nový spoločník: Žilinský samosprávny krajZriaďovateľ
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Sučany. Firma vznikla 1. 1. 1990.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 104 739 € · majetok 1 898 553 €
- Najväčšia verejná zmluva: 315 676 €Objednávateľ Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR. Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. OPĽZ/331/2019
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Malá hora 3, Martin v odvetví vzdelávanie
Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Malá hora 3, Martin je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť stredné všeobecno-vzdelávacie školstvo. V okrese Martin je v tomto odvetví 296 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Malá hora 3, Martin 28. z 106.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Cirkevná materská škola bl.Tarzície, Olbrachtová 28, TrenčínTrenčín · tržby 239 656 € (2025)
- AUTOŠKOLA SMILE s.r.o.Prešov · tržby 239 293 € (2025)
- ZFP akadémia, s. r. o.Holíč · tržby 238 773 € (2025)
- Cirkevná základná škola s materskou školou sv. Juraja, Gorkého 55, TrebišovTrebišov · tržby 238 202 € (2025)
- Základná škola s materskou školou, Spartakovská 5, TrnavaTrnava · tržby 238 136 € (2013)
- COM SK s.r.o.Banská Bystrica · tržby 237 542 € (2025)
- Gymnázium Matky Alexie, Jesenského 4/A, BratislavaBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 237 305 € (2025)
- St. Andrews Academy, s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 236 246 € (2025)
- KUŽELKA s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 234 369 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Malá hora 3, Martin, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Malá hora 3, Martin: Martin
Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Malá hora 3, Martin sídli na adrese Malá hora 3/3, 036 01 Martin, okres Martin. V obci Martin je 8 855 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 15 605.
Martin: obyvatelia a dáta ›Okres Martin ›Adresár firiem v okrese Martin ›
Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Malá hora 3, Martin: IČO, sídlo a základné údaje
Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Malá hora 3, Martin (IČO 00160695) je právna forma 331 so sídlom v obci Martin, okres Martin. Dátum vzniku je 1. 1. 1990, zánik je v registri zapísaný ku dňu 31. 8. 2025, po 35 rokoch. Za rok 2013 sú v závierke tržby 104 739 € a výsledok hospodárenia −170 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | právna forma 331 |
|---|---|
| Odvetvie | Stredné všeobecno-vzdelávacie školstvo (SK NACE 8531) |
| Vznik | 1. 1. 1990 |
| Zánik | 31. 8. 2025 |
| Obec | Martin |
| Okres | Okres Martin |
| Účtovných závierok v registri | 15 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Malá hora 3, Martin
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Malá hora 3, Martin
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Malá hora 3, Martin
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 400 €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy79zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 900 €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu13odvetví chýba v meste Martintypický nepokrytý dopyt 6,5 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Slovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácu, Národná agentúra programu Erasmus+ pre vzdelávanie a odbornú prípravu271 zmlúv za 3 roky · 12 171 945 € · naposledy 2. 10. 2026Regionálny úrad Školskej správy v Bratislave236 zmlúv za 3 roky · 159 920 € · naposledy 4. 9. 2026Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici, FTVŠaZ202 zmlúv za 3 roky · 111 508 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 743 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Kysucká nemocnica s poliklinikou ČadcaLiptovská nemocnica s poliklinikou MUDr…Dolnooravská nemocnica s poliklinikou MUDr…Hornooravská nemocnica s poliklinikou…Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Najväčšie firmy v obci Martin
ŽP EKO QELET a.s.Unilabs Slovensko, s. r. o.DS Smith Turpak Obaly, a.s.Martinus, s.r.o.Mountfield SK, s.r.o.Všetky firmy v obci Martin ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.