Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-Bytčica
Žilina
zaniknutá 31. 8. 2024
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 31. 8. 2024. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 18. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 2013 : tržby 10 129 €, výsledok hospodárenia 98 772 €
Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-Bytčica (IČO 00158615), sídlo Žilina, je v registri zapísaná od 1. 9. 2007 do 31. 8. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.
Spoločník Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-Bytčica
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 9. 2026.
Tendre vhodné pre Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-BytčicaNÁSKOK
Súťaže štátu v odbore firmy, do ktorých sa môže zapojiť v najbližších 6 mesiacoch.
2 859 €Predpokladaná hodnota súťaží s lehotou v najbližších 6 mesiacoch
Tržby, zisk a majetok Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-Bytčica
Za rok 2013 má Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-Bytčica v závierke tržby 10 129 €, a výsledok hospodárenia +98 772 €.
Všetky čísla zo závierok Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-Bytčica (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 10 129 € | 98 772 € | 1 492 587 € | 369 356 € | 879 879 € | — | +975,1 % |
Riziko: zaplatí Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-Bytčica?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-Bytčica z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Granty a dotácie pre Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-BytčicaNÁSKOK
Výzvy na granty a dotácie, o ktoré môže firma žiadať v najbližších 6 mesiacoch.
586,9 mil. €Peniaze vo výzvach s uzávierkou v najbližších 6 mesiacoch
Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-Bytčica a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 29 zmlúv s dodávateľom Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-Bytčica v objeme 140 125 € z rokov 2012 až 2024. Najväčší objem je s odberateľom Inšpektorát práce Žilina: 140 005 € v 11 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2014, 69 815 € v 4 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2024 | 8 | 0 € |
| 2023 | 4 | 120 € |
| 2022 | 1 | 0 € |
| 2021 | 3 | 887 € |
| 2018 | 1 | 0 € |
| 2017 | 1 | 1 000 € |
| 2016 | 1 | 0 € |
| 2015 | 2 | 752 € |
| 2014 | 4 | 69 815 € |
| 2013 | 3 | 33 873 € |
| 2012 | 1 | 33 677 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-Bytčica
Dátum vzniku Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-Bytčica je 1. 9. 2007. Závierky v registri máme od roku 2013.
- Vznik spoločnosti331 · 2024/8926:2-C2902
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Inšpektorát práce Žilina, hodnota zmluvy 33 677 €. Firma vznikla 1. 9. 2007.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 10 129 € · majetok 1 492 587 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Zmluvy, ktoré čoskoro končia v odbore firmy Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-BytčicaNÁSKOK
Vieme, ktorým kontraktom úradov v odbore sa v najbližších 6 mesiacoch blíži koniec, takže sa firma pripraví na novú súťaž skôr než konkurencia.
107,0 mil. €Hodnota zmlúv v odbore, ktoré skončia v najbližších 6 mesiacoch
Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-Bytčica v odvetví vzdelávanie
Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-Bytčica je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85). V okrese Žilina je v tomto odvetví 687 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-Bytčica 236. z 291.
Podobne veľké firmy v odvetví
- HDJ, s.r.o.Bánovce nad Bebravou · tržby 22 272 € (2025)
- SORUDO - Banskobystrický kraj, s. r. o.Banská Bystrica · tržby 22 271 € (2025)
- OUROBOROS s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 22 269 € (2025)
- Universal Consulting Academy s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 22 268 € (2025)
- Soriana s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 22 250 € (2025)
- Hellena INSPIRATIONS s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 22 246 € (2025)
- Jimmy Beam s. r. o.Šurany · tržby 22 235 € (2025)
- GAM Trade, s.r.o.Malé Dvorníky · tržby 22 214 € (2025)
- Adaba Promo, s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 22 211 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-Bytčica, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-Bytčica: Žilina
Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-Bytčica sídli na adrese Hlavná 2/2, 010 09 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 305 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 645.
Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
Diery na trhu v okrese firmy Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-BytčicaNÁSKOK
Odvetvia, ktoré v okrese chýbajú oproti podobne veľkým okresom, a koľko dopytu v nich nikto nepokrýva.
Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-Bytčica: IČO, sídlo a základné údaje
Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-Bytčica (IČO 00158615) je právna forma 331 so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 1. 9. 2007, zánik je v registri zapísaný ku dňu 31. 8. 2024, po 16 rokoch. Za rok 2013 sú v závierke tržby 10 129 € a výsledok hospodárenia +98 772 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | právna forma 331 |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 85329 |
| Vznik | 1. 9. 2007 |
| Zánik | 31. 8. 2024 |
| Obec | Žilina |
| Okres | Okres Žilina |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-BytčicaNÁSKOK
Firmy, ktoré v odbore za posledných 6 mesiacov vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko, teda s kým sa firma bude merať.
896 214 €Víťazné ceny v odbore za posledných 6 mesiacov
Sieť prepojení firmy Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-BytčicaNÁSKOK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.